Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki szokott fehér szinü inget...

Ki szokott fehér szinü inget hordani suliba, hétköznapokra?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mivel szoktad felvenni? nadrág, cipő, öv, stb...
2010. máj. 22. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nemtudom, hogy fiúknak, vagy lányoknak szól-e a kérdés. Én lány vagyok, 16 éves, és szoktam fehér inget hordani a suliba, teljesen egyszerű szabással, de azt az ingemet néha ünneplősnek is hordom. Amúgy farmerral és magassarkúval hordom, volt már hogy egy vastag fekete övet tettem mell alá, de anélkül többször hordom. Kiegészítőket nem nagyon hordok, legfeljebb fülbevaló. Szerintem nagyon jó viselet tud lenni az ing, minden színben, nem csak fehérben. :)
2010. máj. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
fekete vagy világoskék farmer, fekete bakancs, néha feldobom az inget kapcsokkal, láncokkal, vagy valamilyen vagányabb nyakkendővel.
2010. máj. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam. Habár suliba már nem járok így munkába, városba szoktam.


Általában farmerrel veszem fel, ritkán elegáns nadrággal. Azért farmerral szoktam nagyrészt, mert ha elegáns nadrágot veszek hozzá sokszor úgy érzem túl ünnepélyes az összhatás.


Bőrcipővel viselem, de én az esetek 90%ában bőrcipőt választok, szóval ez nem mérvadó :)


Szerintem farmerral és sportcipővel is lehet jó egy fehér ing. Iskolába is megfelel.


Öv... változó. Az ingtől is függ. Ha laza sportosabb ing akkor nyilván nem elegáns övet teszek fel.

2010. máj. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, van egy pezsgőszínű, buggyos ujjú kis ingem. Vizsgákon kívül is felveszem néha, mert nagyon szellős és bájos. Fekete vagy sötétkék egyenes vagy csőszárú nacival, cipő az változó. De szeretem az ingeket, mert kényelmes viselet. :)
2010. máj. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves első hozzászóló, 05-22 21:55, megtudnád jeleníteni az Email címedet?
2010. jún. 1. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!