Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminket lehetne készíte...

Milyen sminket lehetne készíteni suliba? Csak nagyon minimális. A szememet szeretnm kihúzni, az hogy tudnám hogy ne maszatolódjon el?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hány éves vagy. Ha ilyen 14-16 körül akkor alapozó, kihúzod a szemedet, és esetleg egy kis szempillaspirál. :) Hogy ne follyon el, akkor max azt tudod tenni hogy raksz a vonalra fekete szemhéjfestéket, de tényleg nagyon keveset, elvileg megfogja. :)
2011. jún. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 hot_kiss ***** válasza:

Vagy szemhéjtus, amit csak megkell várni, míg megszárad és nemkenődik nemfog vagypedig egy krémes szemceruzával húzol csíkot és szemhéjport "lapogatsz" bele. Ettől tartóslesz, biztosan.

(Viszont ha a vízvonaladat szeretnéd kihúzni, akkor ne használj port, nekem csak bántotta a szemem.)

2011. jún. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én pl. ma úgy sminkeltem, hogy korrektor tettem az apróbb bőrhibákra, majd a alul kihúztam a szememet sötétkék szemceruzával, egy kis világosabb kékes-szürkés szemceruzával összedolgozva, így nagyon sötét kék, inkább feketés hatása volt. A szemhéjamra barna szemhéjpúdert tettem. A szemzugba világosabbat, kívülre sötétebbet és összedolgoztam. Végül az alsó és felső szempillámra is tettem spirált. Azt olvstam, hogy a spirál megtartja a szemceruzát. Ezt a sminket reggel csináltam, 1-kor még semmi baja nem volt. Nem kenődött el, nem maszatolódott, semmi:)

16/L

2011. jún. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!