Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műkörmösök! Szerintetek ez...

Műkörmösök! Szerintetek ez így milyen?

Figyelt kérdés
Csináltattam épített zselés műkörmöt és a körmös nem rakott a saját körmömre semmi előkészítő folyadékot és még nem is fertőtlenítette. Ráadásul tök ferdén reszelte meg az egészet és csúnya lapát körmeim lettek. Volt, hogy én is csináltam itthon magamnak műkörmöt, de én bal kézzel szebbet alkottam és rendesen elő is készítettem a körmöt....
2011. jún. 8. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem vagyok körmöd, de ilyen munkáért nem fizettem volna! A fertőtlenítés alap dolog.
2011. jún. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
körmös*:D
2011. jún. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én egy tanulónál voltam egyszer rajtam gyakorolt, a lényeg hogy vagy 3 mm vastag lett:) Igaz hogy nagyon strapabíró volt, de ha alulról néztem akkor is kifelé görbült, úgyhogy otthon inkább megreszeltem egyenesre:)
2011. jún. 9. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

sajnos azt ne tehetem meg, nem fizetem ki mert ismerem a csajt és jóban vagyunk. egy a szomszéd üzletben dolgozik és hozzám is jár rendszeresen vásárolni...ez van.

vastag hál' istennek nem lett. itthon még én is igazítottam rajta. még a kocka végét sem tudta egyenesre reszelni. tiszta ferde meg hullámos lett.

2011. jún. 9. 08:24
 5/10 anonim ***** válasza:

az egy alapművelet,hogy pl. gombásodás elleni folyadékot vigyen fel...miután körömlakk lemosóval zsírtalanítja a körmöd felszínét...:S

ugyanis a köröm sokáig nem tud levegőzni,ha egyszer műköröm kerül rá...

2011. jún. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Utolsó! A köröm nem lélegzik, és nem körömlakklemosóval zsírtalanítjuk műköröm előtt...

Neked kérdező, pedig akkor kellett volna szólni, amikor észrevetted, hogy kihagyja. ha óvatosan utalsz rá, észreveszi magát. Sajnos utólag már nem tudsz mit tenni, ha leesik a körmöd, kérd, h garanciában csinálja meg.

2011. jún. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
kérdeztem tőle hogy nem rak e rá prepet meg primert. erre az volt a válasz egyszerűen, hogy: nem... nem szoktam.... én meg néztem nagyokat.
2011. jún. 11. 10:21
 8/10 anonim ***** válasza:
ez érdekes...én a helyedben felálltam volna, és lelépek, és nem számít, hogy milyen jó barát...fertőtlenített egyáltalán?
2011. jún. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem...semmi. még kezet sem kellett mosom. leültem fel bolyhozta, portalanította úgy ahogy és már tette is fel a sablont és kente a zselét...ennyi. mondjuk fenn van már 4 napja és még bírja.
2011. jún. 11. 16:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Soha többet ne ülj be hozzá, és örülj, ha nem kaptál el semmit.
2011. jún. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!