Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műkörmösök! Ezt használhatom?

Műkörmösök! Ezt használhatom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék építeni magamnak porcelán műkörmöt, és nagy gondban vagyok ezzel az UV-lámpa kérdéssel.

Mert porcelánhoz nem igazán kell UV-lámpa, de a végén a fényzseléhez kell.

Na most ha vennék vmi olcsó UV lámpát, kb. 5000 ft, plusz még a fényzselé, az 3500.-, az 8500 ft, az uccsó 3 perc miatt....

De most találtam valamit, ami jóval olcsóbban jönne ki, de nem tudom, hogy használhatom-e.


[link]


Itt a link, itt a legalsó, a "Crystal Nails Easy Off Top 15ml " .


Azt írja : "Új fejlesztésű és a nagysikerű Easy Off átlátszó köröm-erősítő zselének egy hígabb változata, mely az Easy Off Color színes zselék tetejére fényzseléként használandó. Kötésidő: 2-3 perc "


Most Én azt értem, hogy az Easy Off Color zselék tetejére való, de akkor porcelánra rá sem tehetem? Ott nem lenne jó?

Vagy hogy van ez? Mert ez akkor így 5000 ft-al olcsóbb lenne, mert ehhez ugye nem kell lámpa.


Köszi szépen a válaszokat, előre is! :)


Üdv!


2011. júl. 5. 10:55
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Most olvastam itt, hogy egy idő után a fényzselé megköt a napon is , nagyon sokára... ( kb. mennyi idő? 20 perc? Mert annyit kibírok a napon :) )

Mert akkor megvehetném a normális feényzselét, 3500 ft-ért, UV-lámpa nélkül, mert most nyáron még megköt... Télen meg majd veszek lámpát, de akkor mégse az van, h egybe költök sok pénzt. Értitek. :)


Ez így jobb lenne?


Köszi!

2011. júl. 5. 11:08
 2/13 anonim ***** válasza:

Napon nem köt meg teljesen, és az easy off is lámpában köt. egyébként nem kötelező a fényzselé, elég a színtelen körömlakk, vagy polírozd fényesre. egy polírozót már 500 Ft-ért is kapsz.

De mondjuk azt nem értem, hogy ha mindent megveszel a porcelánhoz, ami nem olcsó, akkor mit számít a lámpa ára?

2011. júl. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát mert épp ez az, hogy így is elég sokba kerül, és legalább 5000 ft-ot megspórolnék... :D
2011. júl. 5. 11:25
 4/13 anonim ***** válasza:
Hátt,ha már mindent megvettél sztem ne azon az 5000 Ft-on spórolj,főleg ha meg is éri hosszútávon...:)
2011. júl. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! :)
2011. júl. 5. 13:15
 6/13 B-Eniko ***** válasza:
Szia! A porcelánt polírozni is lehet (polirozó kb400Ft) A lényeg , hogy mindig a durvább szemcséjű reszelőtől haladj a finomabb felé, és végül a polírozóval. Ígylesz egyenletes , csíkmentes. Ajánlom a cn csodafénypolírt.
2011. júl. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

És ezzel ugyanolyan fényes lesz, mintha fényzselé lenne rajta?


Köszi a válaszod! :)

2011. júl. 5. 21:44
 8/13 anonim ***** válasza:
Tükörfényes lesz.
2011. júl. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ugyanilyen fényes, csillogós?


[link]



Amúgy bocsi, hogy ennyit kérdezek, csak olyan fura, hogy a polírozótol is ilyen fényes lehet a köröm. Mert Nekem a polcelánra mindig fényzselét tettek.


És akkor a végén, a portalanításnál csak megkefélem, átpolírozom és kész?

2011. júl. 6. 10:36
 10/13 B-Eniko ***** válasza:
Ha szépen megcsinálod ugyanolyan fényes lesz. Általában a fényzselé használata könnyebb, és időt lehet vele spórolni, ezért használ sok körmös csak fényzselét. Vagy lusta kipolírozni:)
2011. júl. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!