Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rossz minőségűek a Lora...

Rossz minőségűek a Lora sminkcuccok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 19:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
igen.gagyik
2011. jún. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 hot_kiss ***** válasza:
100%
Nem erték egyet az elsővel. Vannak, amik igenis nagyon jól pigmentáltak és minőségiek az árukkal ellentétben..
2011. jún. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A szempillaspirál borzalmas, de lehet hogy mert a szempillámra alergiás vagyok ha rosszul néz ki:D A körömlakk az elég jo:)
2011. jún. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
nekem kőpúderem volt,és szerettem.
2011. jún. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A körömlakkja simán bírta egy hétig, tehát azzal megvagyok elégedve.
2011. jún. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Eddig jobbára pozitív élményeim vannak. A szemceruzáik szuperek, simán verik vagy legalábbis egy szinten vannak a drogériás szemceruzákkal... ma vettem két pirosítót, remek a színerősségük (amit eddig próbáltam drogériából, pl. Miss Sportyt meg NYC-t csont nélkül kenterbe verik, Essence-nél is erősebbek sztem vmivel), a szemfestékeiknek is szép az erősségük. Korrektort és kőpúdert vettem most, azokról még nem tudok nyilatkozni. Ami egyedül nem jött be, az a drágábbik rúzsuk... az sem a minősége miatt, de olyan a szaga, mint vmi elcseszett gyümölcsös pezsgőtablettának...
2011. jún. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
00:50 vagyok... ja, és érzékeny a bőröm és egy csomó mindenre allergiás is vagyok, de nem ütötték ki a bőrömet :).
2011. jún. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem csak rossz tapasztalataim vannak róla,sajnos.Vettem tőlük szempillaspirált,szemhéjtust,rúzst.A rúzs nagyon büdös,és egyáltalán nem tartós,a tus pár óra múlva csomósodik,a szempillaspirált nem lehet normálisan használni.Barátnőm kőpúdert vett,és mondta,hogy az is nagyon rossz.Én inkább megveszem a drágát,de azok legalább mindig kibírják az egész napot,nem kenődnek,csomósodnak.
2011. jún. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Darcy01 ***** válasza:

A Lora körömlakkok szerintem verhetetlenek, egy hétig bírta nekem mindenféle lepattogzás, kopás nélkül, pedig szoktam mosogatni, házimunkát végezni.

Két pirosítóm és néhány szemceruzám is van, meg vagyok velük elégedve.

A szemhéjpúder nekem nem igazán jött be, nekem úgy összeállt egy idő után a szememen, bár hozzáteszem, hogy nem volt lealapozva a szemhéjam és nagyon meleg, fülledt helyen voltam órákig.

2011. jún. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem két körömlakkom van, az egyiket még nem használtam, a másik meg hamar besűrűsödött és olyan ócska, gagyi textúrája van. És egy rétegben hamar le is kopik nekem.
2011. jún. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!