Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol a legolcsóbbak a sminkcuccok?

Hol a legolcsóbbak a sminkcuccok?

Figyelt kérdés
DM, Rossman, Müller
2011. szept. 11. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Müllerbe ne nagyon menj, ott olcsót nem fogsz találni csak ilyen közép árkategóriát vagy high end termékeket. A rossmann és a dm meg kb ugyanazt árulja, kivéve persze a sajátmárkás termékeket, meg vannak olyan kisebb boltok, ahol nincs minden termék (pl van olyan ahol nincs essence vagy catrice), de azok között nincs különbség
2011. szept. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
avon!
2011. szept. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Jó tanács: ne vegyél olcsó sminkcuccot - legalábbis soha ne a legolcsóbbat vedd meg, mert annak a minősége is ott van, tisztelet a kivételnek, ami sajnos kevés van.

Ha elérhető áron akarsz minőséghez jutni, akkor ajánlom az avont. Tanácsadónő vagyok, de saját használatra is onnan rendelem a legtöbbet, és nagyon meg vagyok elégedve velük.

2011. szept. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

DM és Rossmann is olcsó sminkcuccokat is kínál, NYC, Essence, Miss Sporty. Utoló például elég ismert márka, és nem drága.


Avon nekem nem jött be sminkcuccok terén. Semmi, amit valaha rendeltem, és olcsó volt. Egyedól a 2-3 ezres sminktermékeik váltak be, de azok sem annyira mint pl. Maybelline, ami árban ugyanott van, csak minőségben jobb.

2011. szept. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem se jön be az avon, inkább akkor már essence, ami tényleg elképesztően jó ár-érték arány. És nyilván én is inkább a guerlain-t használnám, de az nem túl pénztárcabarát úgyhogy marad az essence.
2011. szept. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat =)!


Az Avont próbáltam már, nekem nem nagyon jött be. Jelenleg Essence-t használok az jó.

Amúgy nem vagyok az a fogamhoz verem a garast típus, de sajnos vannak helyzetek amikor még 100-200 forintokat is kénytelen vagyok spórolni :S.

2011. szept. 12. 08:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj be az egy euro-s boltokba, ott keresd a Miss Rose polcot. Olcsó, és úgy tudom hogy nagyon jó.
2011. szept. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!