Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Dezodorok közul mi a kedvencetek?

Dezodorok közul mi a kedvencetek?

Figyelt kérdés
Dove, Rexona, Fa...v vmi más?
2011. jún. 12. 15:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem a Rexona Nutritive

ez: [link] (csak az új fajta aminek másmilyen az alakja és a tetején más az a rész is ahol fújni kell.) Nagyon szeretem,mert nagyon kellemes az illata,olyan vattacukor szerű és nagyon jó izzadás gátló.

2011. jún. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi a tippet, még irhattok ám
2011. jún. 12. 15:53
 3/11 anonim ***** válasza:
Nívea happy time.
2011. jún. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is Rexonát használlok,ilyet:


[link]


És még ugyanilyet csak kékbe.Az egyiket otthon használlom reggelente mielőtt elmegyek otthonról,másik pedig a táskámban van,suliba torna után,vagy amikor szükség van rá használni tudjam. :)


15/L

2011. jún. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Adidas Fresh golyós dezodor.Sokkal hosszabb ideig megmarad az illata,mint a többi dezodornak.
2011. jún. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

DM, Balea vaníliás. Az egyetlen vaníliás, aminek a létezéséről tudok és kapható is.

[link]

2011. jún. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

általában ezt a használom: [link]

vagy ennek a fújós verzióját

az új kedvencem viszont ez: [link]

2011. jún. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Aloe vera-s Rexona [link] ez az egyetlen ami tényleg bevállt!elég erősen szoktam izzadni és a többi ddeo mellett mindig előjött a testszag,hiába tisztálkodom rendszeresen.Legalább 4-5 éve csak ezt használom és megszüntette a problémámat!Izzadok így is,de mindig kellemes,friss illatom van!
2011. jún. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

dm saját márkája,most ezt használom nem is olyan drága...(290 asszem)150 ml nekem használ és nagyon jó az illata(:*_*

link: [link]

2011. jún. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak a Dove Go Fresh hasznal egyedul, a tobbit mar mind probaltam.... a citrusosnak az illata is tok jo :D
2011. jún. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!