Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Milyen az öltözködési...

Lányok! Milyen az öltözködési stílusotok? Milyen ruhákat hordtok többnyire? Mi a kedvencetek?

Figyelt kérdés

Inkább nőiesebb, trendibb, sportosabb stb.?

Mik a kedvenc darabjaitok?

+nem,kor


2011. aug. 10. 19:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Trendi, nőies. Nem kihívó, divatos, kényelmes. Szeretem a sortokat, meg a szép, mintás toppokat. 13/L
2011. aug. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én a stílusomat így jellemezném: bájos-csinos-nőies-vagány-sportos-divatos. :) Mikor milyen kedvem van. Most a nyáron nagyon rákaptam a sortokra, eddig sosem hordtam, de most már imádom őket. :D Imádom a magas derekú szoknyákat, ja, és a szoknyákból a pörgősek a kedvenceim. A laza, feliratos pólókat is nagyon szeretem, és a szűk farmerokat.:D Ja, és szinte mindig hordok valamilyen ékszert. :) 15/L
2011. aug. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%

Itt van pár hogy általában miket hordok:

1: sokszor szoktam ilyen bő pólókban lenne ilyen egyszerű semmi minta és alattam pedig farmer sort valamikor nagyobb poló ami teljesen eltakarja a sortot. Az ilyen egyszerűbb pólókat ilyen hosszú lógós nyakláncokkal szoktam hordani itt egy kép [link]

2: nagyon szeretem még az ilyen laza cucokat amik így lógank rajtam vagy nincs rajta sok minta meg csillóg dolgok ( egy kicsi jöhet,de több nem) ilyesmi szóval nem a kivágott tapadós ruhákat. általában kardigánt szoktam hordani hogy a pólóm is látszódjon. rengeteg csőnacim van de ilyen színesek (imádom a színeket)

Táska: általában ilyen nagyobb táskákat szoktam hordani nem ilyen őv táska méretűeket, mondjuk nincs annyi cuccom hogy ilyen nagy táska keljen de szerintem jól néznek ki (általában barna vagy fekete színűt hordok)

Ékszerek:még a karkötőket szeretem nagyon ha sok van a kezemen

Dísznek szoktam hordani: kalapokat,sapikat,sálakat.

és mindig van rajtam napszeműveg (pilóta vagy ray ban formájú). néha rakom bele a hajamba ha nem kell,de nem szeretem inkább rendes virágformájú hajpántokat rakok a hajamba vagy csatokkat. itt egy kép hogy kb miről beszélek

[link]

2011. aug. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok 15/l
2011. aug. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
bohém :) virágminta, színek, fa kiegészítők minden mennyiségben, tornacipő, hosszú szoknyák, hosszú haj satöbbi. :) mostanában nem sok ilyesféle jön szembe az utcán
2011. aug. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Az én stílusom elég egyszerű: csőgatya.valamilyen felsővel,mert inkább azokkal szeretek variálni.Nem szeretek kiöltözni,kiegészítőnek max napszemüveg(pilóta).=]Szoknyát egyáltalán nem hordok,valahogy nem az én világom,és a shortokkal is hadilábon állok,egyszerűen nemszeretem mutogatni a lábaim.^o) :'DD 14/L
2011. aug. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

akármit veszek fel, mindig azt mondják rám, hogy füvezek, pedig én csak színesen öltözködöm és jó a kedvem :)) de szeretem a nőies cuccokat, szoknyamániás vagyok, és szeretem magamévá tenni a dolgaimat ( ez így hülyén hangzik) pl. pulcsikra rádobok vmi jó kis kiegészítőt, cipőre rávarrok vmit, egyedi meghökkentő kiegészítők, szeretem a romantikus ruhákat

tehát ilyen romantikusan-füvezős stílusom van

19/L

2011. aug. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Trendi, csajos valamikor nőies kedvenc ruhadarabom a miniszoknya amit tudok csajosan de sportosan is viselni nah meg a csőnaci ami nagyon divatos egy magassarkúval vagy tutyival de sportsan is jó pl:tornacsukával.A saru is nagyon divatos manapság.Én nagyon szeretem a feltűnő ruhadarabokat. :D:D:D
2011. aug. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
utolsó 14/L
2011. aug. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

farmer csőnadrág az alap, valami egyszerűbb trikóval, pólóval

bőrkabátokat nagyon szeretem :)) meg a sarukat

táskából a nagyobb,pakolós fajtát,alkalomra a kisebb, kézben vihetőset :)


18/L

2011. aug. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!