Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mivel csinálta? (Linkkel)

Mivel csinálta? (Linkkel)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=_k-EAkFdaZo&NR=1


Valami speciális körömlakk amit a vízbe tesz?

És előtte bekeni a körmét előtte valamivel?


2011. jún. 15. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem kell bekenni, esetleg akkor érdemes, ha világos lakkokkal csinálod, hogy legyen valami alapszíne.:)


A víz és a lakk is normális, semmi extra, normál körömlakk. Viszont! Nem működik minden lakkal. Valamelyik csak ottmarad egy kis pöttyben, na azok nem jók :D


Ki kell kíséretezni, inkább a hígak működnek.


Én szoktam ilyen körmöt csinálni, de nem ilyen "műkörömre", hanem a saját ujjam nyomom a vízbe. (beírod h "water marble">a legtöbbet így adja ki)


Sokat kell próbálni, nekem harmadszorra skerült valami, de még az sem tökéletesre. Mostmár szépeket tudok:))


Sok sikert:D

2011. jún. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jah az én körömlakkjaim is ottmaradnak pici pöttyben:/
2011. jún. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is az összes körömlakkommal kipróbáltam nem lett jó...
2011. jún. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem sima csapvíz kell, hanem desztilált.(benzinkúton lehet kapni.) fontos, h szobahőmérsékletű legyen.
2011. jún. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
milyen az a desztilált
2011. jún. 15. 20:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Ilyen nagy palackba szoktuk mi venni.


De amúgy én sima csapvízzel csináltam és működik, nem kellett desztillált nekem:O [Csak arra figyelj, hogy egy idő után, amit nem tudsz felszedni a pálcával (ilyen kis lakkfolt maradékok), akkor ki kell önteni és új vizet beletenni.]


[1. voltam:)]

2011. jún. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 WeaselLizbeth.<3 ***** válasza:

Sima körömlakkal csinálja, de nem mindegyik működik!

Tisztított/desztillált vízzel. Így neked is menni fog :)

2011. jún. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!