Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire fáj ha porcba lövik...

Mennyire fáj ha porcba lövik a fülbevalót? Vagy ha piercingeshez megyek ott elzsibbasztják vagy mit csinálnak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Én inkább attól félnék hogy eltörik a porc és akkor azzal nem lehet már semmit sem kezdeni.
2011. jún. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kibírod,pár apig fog egy ici fájnide ne törik el a porc..Csak lefertőtlenítik,nem zsibbasztják.fél perc az egész,vagy még annyi sem
2011. jún. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem fáj, semmit se érzel. Lefagyasztják, csak kellemes hideget fogsz érezni. Nem fogsz tudni rajta aludni hónapokig (velem is ígyvolt) és ha hozzáérsz nem lesz hálás, de kiírható.
2011. jún. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, és ha valahol fagyasztás nélkül csinálják és abszolut nem érzéstelenítik, keress másik piercingest, egy jó helyen érzésteélenítenek!
2011. jún. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül érzéstelenítik, de porcba nem szabad lövetni, mert sokkal lassabban gyógyul, inkább szúrasd.
2011. jún. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem kozmetikus lötte porcba...totál kibirható volt...nekem egy hétig ha fájt a fülem egy picit....csak annyira h aludni nem tudtam rajta, amúgy nem fájt...semmi gondom vele...igaz...más mesélte h neki több mint fél éve fáj és nem tud aludni rajta...sőt volt olyan is akinek több mint egy éve...nekem hál istennek nemvolt vele gondom:)
2011. jún. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én is szúratni szeretném inkább mert ha lövik akkor a gép még oda is nyom rendesen.onnan is tudom mert van egy luk alul amit magamnak szúrtam az két napig fájt.és a másik oldalra (ott is alulra) pedig már lövettem kettőt kozmetikusnál.és az kb 5 hónapig gyógyult.:/és ezért félek kicsit a porctól viszont nagyon tetszik.
2011. jún. 17. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!