Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha elmegyek egy piercingeshez...

Ha elmegyek egy piercingeshez akkor mennyiért csinálnak fülpc-t? És ott adnak vagy máshol vennem kell piercinget? Kb mennyibe kerül? Jaah és mennyire fáj? :D

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 18:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy kisvárosban csinálták kb. 4 éve akkor 1000 Ft/db volt piercinggel (ratyi volt..).Hm. hogy mennyire fáj? a rook pcm nagyon fájt a tragus-t meg sem éreztem:D neked hova lesz? :)
2010. jan. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
fülps lesz porcaba:) kb mennyire fáj??:D
2010. jan. 11. 19:01
 3/11 A kérdező kommentje:
juuj elirtam...fülpc^^
2010. jan. 11. 19:01
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem vészes.. nem is maga a szúrás, hanem utána a gyógyulás ami fáj :D

Bár ez is változó, nekem 2 porc pc-m volt, de az egyiket ki szedtem annyira fáj és nem gyógyult.. a másik viszont mégcsak be se gyulladt.

Barátnőm szúrta őket, olcsóbb mint a piercinges :D

2010. jan. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy fülpc:D mert annak az a neve hogy fülbevaló akárhova is löveted vagy szúratod:DAmúgy ahol én lakom ottis 1000 fülbevalóval együtt a lövés.
2010. jan. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
igenis van fülpc, kedves okoska előző. a porcba lőni nem lehet, csak szúrni, aki azt is lövi az egy kontár senkiházi. van még az úgynevezett industrial, ami szintén zsákvarróméretű tűvel készül. és van még a kicsi pöcökbe helyezett PIERCING is.
2010. jan. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem van abba az úgynevezett kis "pöcökbe" és lőtték, ne legyél már ennyire okos:D:D
2010. jan. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
lőtték? :DDDDD akkor csak gratulálni tudok, hogy egy szar kontár keze alá helyezted magad.
2010. jan. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jobb ha lövik mert az annyira nem fáj és gyors, én nem várok annyit míg átszúrja meg belerakja a fülbevalót, az az 1 perc a halálom lenne..
2010. jan. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gyors ja.. meg széttöri a porcot ;)
2010. jan. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!