Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire éri meg ez a szett?...

Mennyire éri meg ez a szett? Van valakinek tapasztalata ezekről a termékekről?

Figyelt kérdés
15L
2011. jún. 20. 11:50
 1/8 A kérdező kommentje:
2011. jún. 20. 11:55
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán éri meg. Nekem pl van pont két olyan szemtusom, mint a képen is van és szinte meg sem látszik ha felkenem. Nagyon halvány színük van.

A többit nem ismerem. De ha gondolod vedd meg még postaköltséggel sem lesz vmi drága.

2011. jún. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pont a tusok érdekelnek a legjobban :( Még várok válaszokat!
2011. jún. 20. 12:19
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem a kék tus van meg, de valami borzalom. Nem lehet vele dolgozni, és a színe sem olyan, mint a képen :S Kevés lánynak áll jól ez az árnyalat.

Szerintem inkább az Essencenél nézz körbe színes tust illetően.

2011. jún. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 hot_kiss ***** válasza:
Ennyi pénzért megéri (már csak a tus árából ítélve..), de egyébként én nem venném meg a helyedben.
2011. jún. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nézz meg egy katalógust,valaki ismerősőd nem foglalkozik avonnal?

én mindig úgy rendelek,hogy átlapozom a katalógust...

mindig van valami árcsökkentés...vagy valami akciók,vagy ilyen szettek...

bár,ha csak tust akarsz venni...akkor szerintem nézz körül üzletekbe...pl:dm-ott biztosan találsz többszínűt...én igazából a fekete tust ajánlanám,az nagyítja a szemet...

bár így nyárára a színesek is nagyon jók.

lehet kapni színes,csillógós tusokat,nekem igaz csak lila,kék,és szürke van, de ezeket inkább pl: buliba ajánlanám....szerintem azok amik a képen vannak,nyárára nagyon jól lennének,mivel nem túl sőtétek...én még nem próbáltam ezeket...de ha azt mondják,hogy nem jó.akkor szerintem keress üzletekbe ahol,ki is lehet próbáni őket.:P

2011. jún. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A tus nem éri meg. Nekem is olyan van ... nagyon szar.

Szerintem az ajakrúzs kinézetre elég ronda.

A szemhélypúderről nincs mit mondanom, mert nem ismerem...

És a Solutions termékek pedig állitólag jok, én még nem használtam, ismerőseim mondták. De azok csak termékminták.


Szóval az én véleményem az, hogy nem éri meg.


Ha csak tust akarsz, akkor szerintem is nézz körül máshol, én is DM-ből akarok venni.

2011. jún. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

17:24-es vagyok.

vásárolni voltam ma,és direk bementem a dm-be..

vettem is 2 tust.

nagyon jók.

az egyik szürke csillogós,a másik fekete.

de voltak színesek is.

nem is túl drágák.

még mindig azt tudom mondani,ott nézz körül:)

2011. jún. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!