Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyi az az összeg amit még...

Mennyi az az összeg amit még nem sajnáltok egy szempillaspirálra? Mit használtok és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:
én egy alverde márkájút használok, kb 1000 Ft volt, jó meg minden, de hamar elkenődik, viszont ha leakarom szedni, akkor nem lehet..azt hiszem lecserélem :D
2011. jún. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
essence-t használok 899ft. rá van írva h best seller... és fekete alapon pink minta. nagyon jó spirál, már két éve ilyet használok:)
2011. jún. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Én FM make up szempillaspirált használok. 2200 ft. Nem ragadnak tőle össze a szempilláim, nem kenődik el, egyszerűen imádom! Profi minőség, bár ez jellemzi az összes fm cuccot.
2011. jún. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én az AVON-nak a super curlacious szempillaspirálját használom,az ára 800 és 1500 között ingadozik,én 800-ért vettem és nagyon szeretem,mert tartós és nagyon szép különálló,göndör szempillákat varázsol nekem :)
2011. jún. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálam 2000 a lélektani határ. Akörül már lehet minőséget kapni. Bár volt már 9000 Ft-os spirálom is, de azt ajándékba kaptam. Bár néha kacérkodom a gondolattal, hogy veszek még egy olyat magamnak, de a megfelelő különleges alkalomra várok :)
2011. jún. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sokféle spirált kipróbáltam, de már kb 2 éve ugyanazt használom: Clinique High Impact Mascara (jelenleg High Impact Curling Mascara, ami ugyanennek a göndörítő változata). Azt hiszem 4800 ft, tökéletesen meg vagyok elégedve vele, megéri az árát. Talán egy spirál volt, ami kenterbe verte ezt, az YSL Volume Effet Faux Cils, ami döbbenetes pillákat csinál, de 9000 ft körül van az ára, ennyivel meg nem jobb a Clinique-től.
2011. jún. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hát utóbbi időben 1000nél többet nem hagytam ott.

A legdrágább talán egy 3ezer körüli Astor volt.

De annyira csodát nem igénylek, eleve hosszú, dús pilláim vannak, szóval nekem teljesen megfelel pl. essence. Persze gagyit a szemem érdekében nem vennék, úgyhogy lélektani határ 500-1000 :D

2011. jún. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ugyanígy vagyok én is...nekem max 1000ftért vannak szempillaspriáljaim...tökmindegy...szinte mindegyikkel ugyanazt a hatást érem el...felkenem és megkérdezik, hogy műszempillám van-e....szerencsés vagyok

22L

2011. jún. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Csak azért tettem fel a kérdést, mert a kedvenc spirálomat amit múltkor 1700ért vettem felemelték 2500-ra és enyit már kicsit sajnálok rá. Kéne már vennem egy újat mert alig van benne, és nekem ettől a spiráltól lesznek gyönyörűek a pilláim. :)

Hát lehet hogy akkor megveszem ezt!

Amúgy sokan szídják, de nekem a rimmel sexy curves a kedvencem. :)

2011. jún. 21. 14:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 700 Ft körül nem veszek, azon túl már sokallom az árát!
2018. máj. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!