Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha megengedheted magadnak,...

Ha megengedheted magadnak, akkor is van összeg, ami felett nem vásárolsz?

Figyelt kérdés
Elsősorban arra vagyok kíváncsi, ha valaki rendszeresen vesz új dolgokat és nem mondjuk szezononként egyszer-kétszer. Ha megengedheted magadnak, hogy a plázás kategóriában bármit megvegyél magadnak (nem arra gondolok, hogy bármilyen mennyiségben, de ha 1-1 dolgot szeretnél, az belefér), akkor mi az az összeg, ha van ilyen, aminél azt mondod, hogy akkor sem veszed meg, ha tetszik és jól is áll?
2011. aug. 1. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
18000 Ft-os naci...::)
2011. aug. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
vagy mondjuk a Missy-ben semmi sem, mert minden rohadt drága, bár én annyira nem is engedhetem meg magamnak. :)
2011. aug. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha megengedhetném magamnak vásárolnék Gas farmer vagy Replayt vagy G-Stat akkor is ha 50 ezer..... viszont egy pólóért nem adnék 15-20 ezret... az már az lenne ami sok, nagyon is.

Nálam még a Zara az amiből a nem legdrágább holmik beleférnek a keretbe.

2011. aug. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pont a Zara miatt tettem fel a kérdést, mert elnézve az új kollekció árát, lehet inkább lemondok róla..
2011. aug. 1. 16:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, nekem az 5 ezres pólókkal még nincs akkora bajom, meg a 10 ezres farmerekkel sem... a 30-50 ezres kabátok az ami nagyon sok, akkor is ha több évre szól....
2011. aug. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha nem a kedvenc márkámról van szó, akkor van egy határ, aminél többet nem adok érte ki. Nyilván más ez farmernél és más egy pólónál is.

De ha a kedvenc márkáimról van szó (elsősorban Diesel, de Armani cuccomból is sok van), akkor elég sokat képes vagyok érte kiadni, és előbb-utóbb beszerzem.

2011. aug. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Érdekes, úgy 15 évvel ezelőtt magas kisgyerek voltam, akkor hordtam gas nadrágot, pláza nem volt még, a Levi'sen kívül ez volt az egyetlen márka, aminek tudtam a létezéséről. Akkor volt egy nadrág 10 ezer és belegondolva, hogy most is általában ennyiért veszek (8-13e), elég döbbenetes. Gasba be sem nézek már. Nem tudom, a Retro mennyire számít minőségnek (gondolom nem, nem a stílusom), de ott vettem az egyetlen 25 ezres farmerem, mert nagyon tetszett, aztán fél évvel később letérdeltem benne és keresztbe megrepedt. Egyszer néztem Armani Jeans farmert, az 46 ezer volt, nagyon-nagyon tetszett, de a legkisebb (26) méret olyan nagy volt rám, hogy gondolkodni sem volt értelme rajta, pedig tök átlagos alakom van.


Azt hiszem nálam inkább az a probléma, hogy fogalmam sincs, mi a minőség és mi az, ami meg is éri, és annyiszor vettem hülyeséget drágán, hogy 20 ezer felett maximum kabátot veszek, ha hétköznapi dolgokról van szó.

2011. aug. 1. 16:25
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a cipő, kabát az, amiből megéri drágábbat venni.
2011. aug. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

10forint felett nem veszek semmit, kabátot, vagy ruhát.

5-6ezer a max, amit egy cipőért kiadok, csizmáért kicsit többet.

Nadrág:max.4000, Felső: max. 3000, szoknya is kb.

Igazából minél olcsóbb annál jobb, mivel így jó sok lesz, így sokáig is kitart, ami éppen divatos abból is veszek párat, de ha valami tetszik, akkor még sokáig hordom.

Plázában leértékelésekkor szoktam vásárolni, és az mindig van:-)

2011. aug. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem a Zara az egyetlen kivétel, amire hajlandó vagyok ennyi pénzt kiadni. Nem sznobságból, hanem, mert imádom azt a stílust, amit képviselnek a ruháik. Amúgy nem vásárolok ennyi pénzért sohasem.


22L

2011. aug. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!