Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon szeretném kilyukasztani...

Nagyon szeretném kilyukasztani a fülemet fent a porcnál (: nagyon nagyon tetszik, de tapasztalatlan vagyok még ebben. Fájni fog? Kilyukasszam nem fogom megbánni? Valaki tapasztalatokat? és lővessem vagy szurassam?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem fáj :) csak egy pillanat az egész, nekem 3 db van.

Amúgy szerintem szúrasd.. a lövés roncsolja a szöveteket, meg amikor nekem lőtték az elsőt, akkor jól rá szorult a fülbevaló a fülemre.. Szóval inkább szúrás :D

2011. jún. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szúrasd. Lehet, h fájni fog, de ki lehet bírni.
2011. jún. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szúrasd, de semmiképp se magadnak csináld mert könnyen előfordulhat hogy ferde lesz! A fájdalom relatív, de még egy embertől se hallottam olyat hogy fájt neki. :)
2011. jún. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem lötték mind2 fülbevalót a porcba,és semmi baja nics.Most akarok karikát is venni bele.
2011. jún. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fájni fog készülj fel, márcsak a pattanás kinyomása fáj egyes részeken a fülön.

Ha már kérdezed a megbánást fél év múlva megfogod bánni. Ezért nem bátorítalak, és igen szúratni szabad csak.

Ha ferde a lyuk az sose v csak nehezen fog begyógyulni de frontra érzékeny lesz.

18/F

2011. jún. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van ott a porcnál, több is. És a frontra nem érzékeny (lehet, h szerencsém volt). Amúgy nem fáj nagyon, én lövettem, akkor azért éreztem, meg utána még kb egy óráig fájt aztán semmi. És nem bántam meg, már kb 10 éve megvannak. :D
2011. jún. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!