Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért baj az, ha valakinek...

Miért baj az, ha valakinek replika táskája van?

Figyelt kérdés
Mert nem mindenkinek van pénze 150-200 ezres kiegészítőkre, mégis szívesen viseljük őket, olyan jól néznek ki... miért kell lenézni akinek csak utánzatra futja? :(
2011. jún. 28. 00:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem nézem le, csak azt utálom ha úgy csinál mintha igazi lenne. Meg ha olyan utánzatot vesznek amire rá van írva pl hogy Chanel és hamis, de ha csak egy Chanel stílusú vagy ugyan olyan táskát vesz de nincs ráírva semmi márka név akkor azzal nincs bajom:)
2011. jún. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én sem engedhetem meg magamnak az eredeti márkás táskákat, nagyon kevés pénzből jövök ki. DE szerintem nagyon cikik a hamisított dolgok, inkább veszek valami olcsóbbat, amin nincs semmilyen márkajel, minthogy kamu márka legyen.

Tartósság szempontjából szeretem a valódi bőr táskákat, de még ha lenne is elég pénzem, se vennék olyat, amiről 6 kilóméterről ordít a márka. Nekem nem fontos, hogy mások lássák, hogy "volt miből".

2011. jún. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%

1 a hamisítás, megtévesztő jelkép alkalmazása bűncselekmény

2 überigénytelenség. Addig nyújtózkodj, amíg a takaród ér. Elég nevetséges, ha a hitelből vett másfél szobás panelban élő csóró márkás cuccokkal mászkál. Minek akarsz annak látszni, ami nem vagy? A luxus dolgok arra jók, hogy megmutasd, neked van ilyenre is pénzed, státuszszimbólum.

Kevés pénzből is csinosan és ÍZLÉSESEN tudok felöltözni, ugyen nincs ráírva, hogy Gucci, Prada, stb, de jól nézek ki. Viszont elég nehezen állom meg, hogy elröhögjem magam, mikor a tipikus középosztálybeli kínaicuccos, Takkos, NewYorkeres liba, akinek a legdrágább cucca egy szar konzerv tornacipő volt, lifegteti a LV táskáját. Amiről messzire virít, hogy a készítője még képen se látott igazit. -.- Nevetséges. Ennyi az oka.

2011. jún. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!