Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csókálló rúzst használtatok...

Csókálló rúzst használtatok már? Melyik jó, mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nagyon rúzsozom, magam és nem is próbáltam csókolózni semelyikkel :P de most reklámozza a Max factor az ajakfilcét. az elvileg nem kenődik.
2011. jún. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tartós rúzsok mind szarok... a csókálló vagy nem csókálló vagy szar mert olyan mint a tartós rúzs..
2011. jún. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

igen, tartósra gondoltam. bár igazából nem is rúzsra hanem vmi csillogós száfjény szerűre. az a lényeg h ne jöjjön le minden kajáláskor meg ne legyen az egész a barátomon :)

miért sz*r? kifejtenéd?

2011. jún. 30. 17:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha végkép azt akarod, hogy valami csillogó/fényes, ragadós dolog legyen a szádon, akkor marad a NO csókolózás, kajálás és bármi más amihez megkell mozdítani a szánkat :DD

ha egy tartós színt akarsz akkor tényleg az ajakfilcet próbáld, meg igaz abból inkább az erősebb színek dukálnak választékban az országunkban, de vannak erősebb mályva színek amik hasonulnak az ajak színéhez, de mégis van benne egy smink hatás. Ráadásul tök természetes és az biztos, hogy nem jön le egy JÓÓÓÓÓÓ darabig ;DDD

2011. júl. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!