Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemöldök festés itthon?

Szemöldök festés itthon?

Figyelt kérdés
Kallos gyárt egy kis tubusos szemöldök festéket.Ezt hogyan használjam itthon?Ha világosbarnát szeretnék milyen szín kódot kell keressek?(több fajta van)Használt már valaki ilyet vagy ehhez hasonlót otthon?Bevált?azt tudom, hogy minél tovább hagyom rajta annál sötétebb lesz. de van kékes fekete, barna stb..stb..
2011. jún. 29. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Én próbáltam otthon magamnak festeni. Sötétbarnából szerettem volna világosbarnát. Vettem hidrogént meg szemöldök festéket. És a hidrogén meg sem mozdította az eredeti színt, úgyhogy számomra ez pénzkidobás volt. Egyébként fodrászkellékes boltban szívesen segítenek neked. Megmondod, hogy mire gondolsz és segítenek.
2011. jún. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én azt használom. Én Profi Pil nevűt használok, nem tudtam, hogy van Kallosban is. Hozzá 3%-os oxi kell. Azt írja a használati utasítás, hogy 1 cm krémhez x cseppentés oxi. Már ott kezdődik a böki, hogy ezt az oxit, amit szoktam venni, nem lehet cseppekben mérni, mivel nagyon sűrű. A másik meg, hogy a festék krémből 1 cm-nyi mennyiséggel egy leánygimnáziumot végig lehetne kenni annyira sok lesz belőle. Szóval én kb. fél centinyit nyomok egy (nemfém) kupakba, és annyi oxit pöttyentek rá, hogy keverhető kis massza legyen. Aztán felkenem. Rögtön az első mozdulatnál már elindítom az időzítő órámat, hogy tudjam, mikor kell leszedni. Aztán szépen elidőzhetek rajta, igazgatom, rajzolgatom, ja elfelejtettem mondani, hogy mindezt egy letört fejű gyufaszállal szoktam csinálni. Aztán ha az egyik oldal kész, jöhet a másik is. Először öt percre volt fenn, de nagyon erősen megfogta a bőröm. Nekem 4 perc az ideális. Én barnát használok, mert szőke vagyok és a fekete szerintem nagyon brutális szemöldöknek, de ez a barna is elég sötét amúgy is. A letörlése meg nedves vattáskoronggal lehúzom. Két mozdulat az egész nem kell mosogatni különösebben, mert a második húzásnál már gyakorlatilag nincs semmi festék a vattalapon. Aztán az egész hóbelebancot a szemétbe dobom, de azért mondtam, hogy bőőőven elég a fél centi is, mert még azt is csak kidobod a végén. Érdemes egy keveréssel akár több barátnődet is megrajzolni, ha már összekeverted. Szerintem barnát vegyél, semméképp ne feketét. És egy-két alkalom után Te is kitapasztalod, hogy neked hogyan jó. Nagy bajt nem tudsz vele csinálni. Csak bátorság! NEkem nagyon bevált, bármikor eszembe jut, hopp felteszem.

Sok sikert hozzá!

2011. jún. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Világosabbat nehéz csinálni, a sötétebbet előttem leírták.

Én szőkíteni szoktam a szemöldökömet, szőkítőpor + 3% oxi kell hozzá, felkenni aztán lemosni mikor már látszik hogy elérte a várt színt. Minél tovább marad annál világosabb.

2011. jún. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítségeteket!
2011. jún. 30. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!