Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemöldök rajzolás/festés...

Szemöldök rajzolás/festés Hennával?

Figyelt kérdés
Próbálta már valaki? Mennyire tartós? és megéri-e megcsinálni?
2009. aug. 2. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem éri meg. Szerintem ne csinálj.

Szemöldököt feteni rajzolni hülyeség szerintem, de ahogy gondolod. a Te döntésed.


Ezt találtam!


"szemöldökfestés hennával?

Kedves Andi!

Azt szeretném megkérdezni, hogy van-e lehetőség szemöldököt festeni hennával, ennek milyen káros hatásai lehetnek, mennyibe kerülne egy ilyen "festés", meddig tart és hol lehetne ilyen kozmetikust találni. Nagyon vékonyszálú, világos és ritka a szemöldököm, minden nap "festegetem". . kicsit uncsi. . .

Köszönöm a választ!

Viki-egy "szemöldöktelen"



Szia,

az a kérdés milyen színűre szeretnéd festetni a szemöldököd.Hanatúr hennával-amiből van barna és vörös akkor semmilyen allergia probléma nem léphet

föl mert ez teljesen bio anyag.Hafeketével szeretnéd

megcsináltatni akkor előtte érdemes egy allergiatesztet

elvégeztetni mert erre lehetsz allergiás.

Az hogy mennyibe kerül az attól függ hol csináltatod. Én

foglalkozom ezzel-nálam 2500 FT-ba kerül a szemöldökfestés, az időtartama száradással együtt kb.

1-óra.Haesetleg érdekel a 0620-413-1130-as számon

tudsz bejelentkezni.

üdv. Hennaguru(Attila)

2009. aug. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nemtudom mennyire aktuális még, vagy próbáltad e már? De szerintem 200 Ft-ért megér egy próbát:


[link]


Ezt találtam,de más formában sem olyan drága a henna. Ugy birom az ilyen embereket akik egyből egy sztárkozmetikus által leírt összegből arra következtetnek,hogy nem éri meg stb...mintha az ilyen apró cseprő dolgokat csak egy kozmetikus tudná megcsinálni:D na mindegy!

Várom a tapasztalataidat!:)

2010. márc. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
végül megcsináltattad? milyen? :)
2011. szept. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!