Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, szerintetek divat még...

Lányok, szerintetek divat még a köldökpircing? Már olyan ritkán látok a csajokon ilyet. :S

Figyelt kérdés
Pedig nekem nagyon tetszik :)
2011. jún. 30. 07:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

az biztos, hogy már nincs az a tömeges hisztéria ami 5 évvel ezelőtt volt ...

de szerintem a köldökpircing sosem lesz ciki, ha tetszik csináltass bátran, persze csak akkor, ha megvan hozzá az alakod, mert egy 120 kg-os lányon nem épp esztétikus.

2011. jún. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
19%
Eddig is csak ribancoknak volt.
2011. jún. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is nagyon tetszik,csak elég fájdalmas az elsőnapokban, de szerintem megéri, ha neked tetszik, és szeretnél, szerintem csináltass bátran. :)
2011. jún. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
ne divatból csinálj valamit, hanem azért mert neked tetszik ! nekem is van és egyáltalán nem érdekel hogy divat e vagy hogy másnak van e .
2011. jún. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Ma már nem divat a haspóló. Max. a csípője látszik ki az embernek, de a köldöke nem. A póló alatt simán lehet, hogy több lánynak van :)
2011. jún. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Szia!


Divat vagy nem divat, én fél éve csináltattam. Nagyon szeretem. És abszolút nem fájt, amikor csinálták, utána sem. (Pedig abszolút nem bírom a fájdalmat) Ha jó helyen csináltatod és megfelelően kezeled, semmi baj nem lesz.

Ha tetszik, csináltass =)

2011. jún. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom, hogy divat e, de nekem kb. 10 éve van, akkor sem divatból csináltattam és szerintem semmi ribancos nincs benne. Szerintem rengeteg lánynak van, csak nem látszik, magamból kiindulva...
2011. jún. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem köldök hanem tragus piercingem van több mint 1 éve, és ez most kezd divatba jönni.. Engem kifejezetten zavar, hogy ennyi embernek lett körülöttem mostanság..

Szerintem ne arra menj, hogy minél több embernek legyen és akkor te is csináltatsz, mert ez nem valami jó dolog.. Viszont ha csak tetszik és szeretnéd ne foglalkozz vele, hogy kinek van és kinek nincs, vágj bele, csináltasd meg!! :)

Engem rettentő sokan próbáltak elrettenteni, hogy fhú nagyon fog fájni, mert hogy duplaporc.. jahm meg hogy nem tudok majd zenét hallgatni.. Aha.. mikor szúrták nem fájt max éreztem, mert jó helyre mentem csináltatni és lefagyasztották meg rendesen higiénikusan csinálták.. másfél hónap volt mire teljesen semmi baja nem volt, de ez egy dupla porc, azért, neked viszont csak a bőröd fogják, nem lesz vele sok gondod, ápolod rendesen és hamar begyógyul.. és a zene meg simán megy, semmiben nem akadályoz a pc..

És ha meg mégis erre mész, nekem 5 nagyon jó barátnőm közül háromnak is van! :)

2011. jún. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 7 éve van (kis kihagyással közben).

Nem divatból csináltattam. És ha divat, ha nem, nekem marad:-D

2011. jún. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

ribanc a tudod ki...

nekem 5 éve van

metált hallgatok

sosem érdekelt hogy divat-e, tetszik és kész

2011. jún. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!