Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik tust a legkönnyebb...

Melyik tust a legkönnyebb használni?

Figyelt kérdés

még sosem festettem ki tussal a szemem, szeretnék venni egy aránylag könnyen kezelhető tust.

Az essence milyen tusokba ?


2011. jún. 30. 08:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Használtam már ilyen tus tollat, de az nem fogott olyan jól. Most Miss Sporty folyékony tust használok, jó egyet van a végén könnyű vele dolgozni. Igaz az elején kicsit gyakorolni kell, de végül is melyikkel nem?
2011. jún. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
* jó ecset akart lenni
2011. jún. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A folyékony,ecsetes tusok a jók,a filcesek nem annyira.Amikor elkezdtem tust használni,először az Essence-től vettem.Elsőnek nagyon jó,12 órát is simán kibír,pedig nem vízálló.Nekem egyedül az volt vele a gondom,hogy barnát/sötétbarnát szerettem volna,és az én elképzelésemnek túl halvány volt.De amit régebben használtam Essence tust,azt megszüntették,az új nem tudom milyen.

Most Rimmelt használok,de ezt kezdőnek nem ajánlom annyira,mert nagyon folyékony,és lassan szárad meg-de nekem a végeredmény nagyon tetszik:)

2011. jún. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Én ezt használom, és nekem nagyon bejött. Persze gyakorolni kell, de ezzel lehet szépet csinálni :)

2011. jún. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem tégelyes essence
2011. jún. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én most ilyet: [link] használok, ilyen: [link] a vége. Szerintem szépen lehet vele dolgozni, és olcsó. Van még egy tégelyes tusom a Douglasból most nem jut eszembe, hogy milyen márka, de kb. 1 ezres volt, azt nagyon szeretem. Szóval szerintem filceset vagy tégelyeset vegyél, főleg ha kezdő vagy. 19L
2011. jún. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a tégelyes essence tusokat.
2011. jún. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
a tégelyeshez kapni vlmi felvivőt?
2011. jún. 30. 15:25
 9/10 anonim ***** válasza:

Astor vízálló szemhéjtust nagyon egyszerű használni és jó is! Én mindig ilyet veszek.


27/N

2011. júl. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 habibi ***** válasza:

szia

én egy kevésbé ismert márkával kezdtem, és kemény ecsete volt, mintha filces lenne, de mártogatós volt, aztán vettem folyékonyat, a nevét nem tudom, mert már lekopott a neve, de talán Rimmel, az is jó volt, csak lassan száradt és nem tudtam vele szép vonalat húzni. Most vettem folyékonyat, az essence-től, vízállót, hát még a sminklemosóval sem jön le, tehát tartós nagyon, és könnyű használni, nagyon szép vékony vonalat lehet vele húzni, szeretem :)

2011. júl. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!