Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A szájfény kiment a divatból,...

A szájfény kiment a divatból, gáz ha mégis azt használok?

Figyelt kérdés
még félig van a "tubus", el akarom használni.
2011. júl. 1. 15:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
dehogy ment ki, ezt honnan veszed?
2011. júl. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

nekem már csak a tubus negyede van meg az átlátszó szájfényemnek de amint kifogy veszek helyette egyet:D

én nem vagyok az a rúzsos tipus... nem zavar hogy divatos vagy nem... szerintem jól néz ki. egy átlátszó szájfény nem ronthat semmit az összhatáso..sőt még guszta is :))

használd nyugodtan!:D

2011. júl. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem ment ki a divatból...vagy ha mégis ezt írták vhol, akkor sem kell komolyan venni:) mindenki használja azt, ami jól áll és kész:D

ne aggódj ezen:)

2011. júl. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
ki mondta ezt neked hát én szerintem és a barátnőim szerint is sokkal divatosabb a szájfény mint ruzs am meg majdnem minden pasinak a szájfény jön be szerintem attol nyugathasználhatod a szájfényedet :)
2011. júl. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy ment ki a divatból, honnan hallottad ezt?

Bár egyik nap én is ezt olvastam, egy kérdésnél valami önmagát "szakértőnek" gondoló lányka írta össze mindenféle sületlenséget.

2011. júl. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!:)

valaki azt mondta nekem h az már nem divat, nekem is átlátszó a szájfényem a pasimnak nagyon bejön:) csak nem akarom h mások kinevessenek esetleg...am nem vagyok valami nagy divatkövető, de azért hozni akarom a formám:)

2011. júl. 1. 16:01
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
figyi ha most divat ez a besz@rós gatya hát rohadtul csúnya nem fogom hordani most attól sztem nem vagyok kevésbé trendi és azt mondom mindenki olyat vegyen fel vagy úgy sminkelje magát ahogy neki tetszik és jól néz ki lehet h lila az év színe(mondtam vmit) ha rajtam sza.rul áll attól függetlenül nem fogom felvenni:)
2011. júl. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

Csodás lesz a sok divatmegszállott, a proli new yorkeres cuccában, a vörös rúzsával (ami az én fejemben jobban passzol mondjuk egy Dior ruhával), ha épp az a divat.

Szerintem a rúzs azért olyan, ami keveseknek áll tényleg jól, és abból se sok tudja viselni. Meg egy hétköznapi cucchoz azért erős szerintem. Fiataloknak pláne. Egy halvány szájfény mindenhez jó, sose megy ki a divatból.

Szóval használd nyugodtan, aki megszól emiatt, az így járt, mondd neki, hogy csukja be a szemét meg a száját, így is sok hideget kapott az agya.

2011. júl. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A szájfény olyan, mint a farmer, sosem fog kimenni a divatból. Tény, hogy mostanában "trendibb" a matt száj, de senki sem fog megkövezni téged a szájfényedért, sőt.
2011. júl. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A mai tinik mániája hogy ha valamiről azt hallják már nem divatos, eldobják a kezükből mintha pestist terjesztene és szaladnak érdeklődnek hogy jjajjmilegyen......ha szereted, és tetszik, akkor mi a fenének dobnád el? Hogy beállj a sorba?


Egyébként meg a szájfény örök, mint a farmer.

2011. júl. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!