Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez milyen szájfény? (kép)

Ez milyen szájfény? (kép)

Figyelt kérdés

ValóVilág Seherezádéja mikor sminkeli magát többször is láttam, hogy közben valamivel megvilágítja a száját, valami lámpa vagy fényszerűség.. az micsoda? vagy milyen szájfény? mire jó?


[link]


2011. okt. 9. 00:53
 1/7 anonim ***** válasza:
sztem uv-lámpa, de nemtudom mire jó..
2011. okt. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
arra jó hogy tök jol nézki *-* ilyen nekem is kell ...
2011. okt. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom, UV lámpa, és olyan szájfény, ami UV fényben világít.
2011. okt. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

uv fényben világít? de akkor nem értem hogy hétköznapokra minek kenik a szájukra. nem hinném h pl. a boltban uv fénnyel megvilágítanának.

na mindegy :D köszi a válaszokat

2011. okt. 9. 19:34
 5/7 anonim válasza:
az elözö válasz egy baromság!!mien szájfény világitana sztem csak szimplán világit és sötétben is tudja kenni a száját de semmir nem jo csak világit ez olyan mint a rezgö szempilla spirál!!annak sincs semmi értelme
2011. okt. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
az elözö válaszhoz még annyit hogy--------- [link]
2011. okt. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ! :D
2011. okt. 9. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!