Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Megbízható a teszvesz-ről...

Megbízható a teszvesz-ről póthajat rendelni?

Figyelt kérdés

23 ezer Ft-be kerülne,ezért félek egy kicsit!

Akik rendeltek már kb ilyen összeg körül valamit,örülnék neki ha megosztaná velem, hogy hogyan sikerült! Előre is köszi


2009. márc. 28. 15:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én még nem rendeltem ott semmit,de nem is rendelnék,mert ki tudja,hogy hogyan vernek át...Hajat meg semmiképpen,inkább rendelj fodrásznál,vagy ott ahol megbizhatóak,kapsz róla nyilatkozatot,hogy te kifizetted a pénzt stb.
2009. márc. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mintha nekem intéznéd a kérdést. Egyszer rendeltem póthajat azóta is siratom az összeget :( egy borzasztó minőségű és más színű vackot kaptam! A teszveszen lévő képet photoshop programmal feljavította az eladó. Utána még ő fenyegetett hogy feljelent a rendőrségen amiért a pénzemet követelem. Írtam a teszvesz adminjainak de nem voltak hajlandóak segíteni. Azóta nem vásároltam ott de soha nem is fogok mindenkit csak lebeszélni tudok róla!!! Sajnos.
2009. márc. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ne rendelj póthajat, ha akarsz akkor menj el és vegyél, miután jól megnézted, megtapogattad, és meggyőződtél róla hogy jó minőségű.
2009. márc. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ha rendelni akarsz akkor inkább ugy h a hajat személyesen veszed át igy a találkozonál megtudod nézni a hajat és ha nem kell nem veszed meg...
2009. márc. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ne vegyél látatlanba hajat!Sehonnan! Ha Bp-i vagy én tudok ajánlani üzleteket meg mindent,meg nagy tapasztalattal rendelkezem haj ügyben,mivel 2éve póthajam van,nemrég szedettem le,mert babát várok!Ha tudok inkább segítek!
2009. márc. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, nem Bp-én lakom,de nem messze tőle! Felmennék hajért Pestre, mert kéne.Ha tudsz légyszíves segíts! köszi
2009. márc. 28. 23:28
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia utolsó vagyok! :)

Nah bennt a belvárosba van egy nagyon jó üzlet,ahol mindenfaja haj megtalálható és kedvedre tudsz válogatni,hogy milyen minőségű kell,milyen hosszú és a legfontosabb hogy mennyi és persze hogy milyen módszerrel akarod feltetetni,Sőt még ott meg is csinálják ugyanannyiért,mint egy fodrászatban.Szóval é csak ajánlan tudom! itt a honlapjuk: www.hair-club.hu

És ez az üzlet a 4-6os villamos vonalán van.A Wesselényi utcánál. Csak átkell menni a túloldalra és ott van.

Remélem sokat segítettem!

2009. márc. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hát én csattos póthajat szeretnék! Ott is van olyan?

Jah, és köszönöm a válaszod ! :)

2009. márc. 29. 14:33
 9/14 A kérdező kommentje:
És ha tudsz árat mondani csattos póthajról akkor légyszi azt is írd le. Körübelül 50-60 centiset szeretnék.
2009. márc. 29. 16:18
 10/14 anonim válasza:
csatos mühajat azt én is szeretnék vásárólni és a haj hossza a maximum amit lehet vásárólni és vörös színben mennyibe kerül?
2009. márc. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!