Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Avon Perfectly flesh, van...

Avon Perfectly flesh, van valakinek ilyen körömlakkja?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, h nem-e átlátszó, illetve, hogy mennyire erős a színe, és hogy szépen fel lehet-e csíkmenetesen fedni? Barnás színű körömlakkot szeretnék. nem tudom, hogy megrendeljem-e, ezért kérdezem. Válaszaitokat előre is nagyon szépen köszönöm!
2011. júl. 6. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:
ilyen éppen nincs nekem, de van sok avon körömlakkom, és mindig nagyon jók..
2011. júl. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint sz@r! Csíkozódik,nehezen szárad,és drága! Ne rendelj körömlakkot szerintem az avonból. Vannak ezek az olcsó körömlakkok amik nagyon szép színekben,sokkal szélesebb választékban kaphatók,és százszor jobb minőségűek,mint az avonos!


[link]

[link]

[link]

2011. júl. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! 2. válaszoló: A moyra körömlakk érdekelne, olyanom van UV fényű, azt ajándékba kaptam és nagyon jó. De sehol sem találok ilyen fajtát? Hol lehet beszerezni?
2011. júl. 6. 10:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Konkrét helyeket nem tudok mondani,de pl vannak olyan üzletek,ahol ilyen olcsóbb fodrászkellékeket árulnak,ott szoktak lenni olcsóbb sminkcuccok,körömlakkok,bizsuk,ilyen helyeken szoktam látni. De vettem már 100forintos boltban is. Most kerestem rá,és találtam is egy oldalt,ahonnan rendelhető:

[link]


26/N

2011. júl. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!