Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha fémérzékeny vagyok akkor...

Ha fémérzékeny vagyok akkor köldökpiercing kilőve?

Figyelt kérdés
A fülem pár nap múlva piros és dagadt lesz, ha nem arany fülbevaló van benne. Ez vonatkozik akkor a köldökpiercingre is, vagy ott lehetséges, hogy máshogy reagál a bőröm? Műanyagot normálisan lehet használni vagy műanyag piercing van köldökbe egyáltalán? :)
2011. júl. 6. 20:23
 1/9 A kérdező kommentje:
Hmm most nézem van fémérzékenyeknek is :)
2011. júl. 6. 20:28
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Szilikon piercing van, amit tuti, hogy nem fog kilökni a bőröd :) Mennyire vagy fémérzékeny? Csak bizsukra, nikkel ilyesmi? Mert ha igen akkor, az orvosi fém, vagy az ezüst még jó lehet bele.
2011. júl. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szintén fémérzékeny vagyok és nem bírtam a pc-t, ki kellett venni. Ennyit az antiallergén és orvosi fém testékszerekről...

Műanyagot még nem próbáltam, de létezik műanyagos köldökpiercing.

2011. júl. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bizsura, ezüstre, nikkelre is, mindent kidob a fülem pár nap után, csak az aranyat nem :)
2011. júl. 6. 20:31
 5/9 anonim ***** válasza:
A szilikon teljesen jó lesz :) Mindenféle színben kapható, sokféle dizájn" " van. Az jó lesz neked, abban nincs semmi fém. Nekem jobban is tetszik a szilikon, mint a fém.
2011. júl. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És ha lövetem akkor mi van? Azt is csak kilövik és azonnal szilikont be?
2011. júl. 6. 20:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Szilikon szár kell, ugyanis csak az van a bőrrel reakcióba folyton. A golyók lehetnek orvosi acél.
2011. júl. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
En is femerzekeny vagyok,ugyanannyira mint te. En tavaly augusztusban csinaltattam koldokpiercinget. Amit nem lonek hanem szurnak vmi muanyag cuccossal ugyhogy attol biztos nem lesz semmi bajod nekem muanyag ekszer van benne pirosz szaru kek golyos..es egyaltalan nem gyulladt be.Ajanlanam neked a Mammutban levo piercingest..nagyon jo!;)
2013. jan. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy aranyat rakatok be, de az minimum 15ezer, úgyhogy várok a nyári munkáig :D Vannak itt is nagyon szépen :) Persze, az ára is megvan. A szilikonoson pedig még mindig gondolkozom...:)
2013. febr. 4. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!