Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Köldökpiercing! Mennyi ideig...

Köldökpiercing! Mennyi ideig érzékeny? Mikor lehet strandra menni vele?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Csak hülyék csináltatnak és csak ribancok mutogatják...
2011. júl. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hali!

A piercingszúró így meg úgy sírt, hogy két hétig minimum nem szabad strandra menni vele, én egy héttel később a Balcsiban úsztam. Egy orvos meg rögtön jött a fekély-tályog-rémmesével, hogy azonnal szedjem ki, mert be van gyulladva.

Mindenkinek begyulla, de ez annyiban merül ki, hogy a szúrt lyuk két végén piros, ill. minimális fehér váladék jelenik meg. Aznap kezd el Betadine-nal / Tetran-kenőccsel kezelni. Ha strandolni akarsz, ajánlott dokitól kibulizni egy vényt antibiotikumos krémre, szerintem ettől nem lett baja a Balcsivíztől a friss sebnek. (Ez a krém majdnem annyiba kerül,mint a piercing, és nagyon pontos időközönként kell használni,mert csak akkor hat, de nagyon megéri.)

Ha nem akarsz antibiotikumozni, akkor két hétig nem kéne strandra menned.

Fürdéskor pedig ajánlott mosogatni, legalább tiszta vízzel, az nagyon nem jó neki, ha a nyári nagy melegben bepállik. Tisztogasd. Kamillateás borogatás is ajánlott rá.

2012. aug. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!