Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A nyelv pc. Tényleg rontja a...

A nyelv pc. Tényleg rontja a fogaid. Koptatja?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nenm fémgolyós, és nem játszol vele, akk nem.
2011. júl. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Barinőmnek teljesen szétjött alul tőle az ínye.7 év után szájsebészetre kellett mennie,és nem fémgolyós volt neki.
2011. júl. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Lonelinessandpain ***** válasza:
Nekem már 1 éve van,de semmi baj nincs vele.A fogadat akkor kocogtatja ha,túl hosszú a szár.A 14mm-es szár szerintem jó,ezzel nem kocog és ráharapni sem tudsz. :D
2011. júl. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Esetleg nem azért lett baja az ínyüknek,mert sokat játszottak a pc-vel, és elég sűrűn "csesztették" vele az ínyüket.. vagy ilyesmi?? Már csak azért, mert én szeretnék csináltatni, de ha baja lesz tőle a fogamnak akkor nem,végülis annyit nem ér. :)
2011. júl. 8. 12:45
 5/8 anonim ***** válasza:

1 év után neki sem volt baja...ahogy írtam 7 év után kellett szájsebészetre mennie.Ő nem azért csináltatott,mint sok kis tini,hogy kidugdossa a szájából :D Ahogy evett,fagyizott,vagy beszélt hozzáért neki.Ja és nem volt hosszú a szára,kicserélte,amikor le ment a gyulladás...

Gyönyörűen néz ki az ínye...

Amúgy a nyelvpiercing sexuális célt szolgál,de sok kis gyagyás tini attól érzi magát nagynak,hogy dugdossa ki a szájából.Szánalmas... -.-

2011. júl. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jaja.. ezt már én is észre vettem.. de majd rájönnek. -.- De am. végülis ez egyén függő..lehet nekem nem lenne semmibajom.. vagy lehet igen. De inkább megkérdezem.. ugy biztosabb. :) :D A lényeg h. a fogamat ne csessze szét.. jah meg persze az ínyemet se, ha szerencsém lesz. :D
2011. júl. 8. 13:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 8 éve van és elől a két metszőfogamat eléggé lekoptatta.(de azért, mert amikor meglett, sokat játszottam vele).Ha nem játszottam volna vele, semmi baja nem lenne a fogaimnak.(barátnőmnek 10 éve van, neki nem koptatta)
2011. júl. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi. a tanácsokat és a tapasztalatokat.
2011. júl. 15. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!