Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az úgynevezett átlátszó...

Az úgynevezett átlátszó fogszabályzót és azt amit hátra tesznek be támogatja a TB, vagy csak a sima eredeti ezüstöt?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon nem tetszik az eredeti és sok olyan elfoglaltságom van amihez jobb lenne az átlátszó vagy amit hátra tesznek be. De ha nem támogatja akkor kénytelen leszek a simát kérni...
2011. júl. 8. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne...
2011. júl. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom hogy nem támogatja. Legalábbis mikor én voltam annó az SZTK-ba ugye felvettek a listára és sima normális fogszabályzót kaptam volna.

Eltelt kb 2 vagy 3 év, semmi visszajelzés. Nem vártunk tovább mentünk magándokihoz! És másfél év alatt le is szedték! Nekem nem átlátszóm volt, hanem színes, de én ezt élveztem, hogy minden hónapban más színt választottam! :)

2011. júl. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nem támogatja..de elmondanám a véleményemet ezekről a fogszabályzókról ha szabad..:)

az átlátszóval az a baj,hogy elég hamar besárgul, és olyan,mintha koszos lenne a fogad..amit belülre tesznek meg sokkal lassabban állítja helyre a fogakat..és még pösze is lesz tőle az ember :)nekem sima volt, egy évig volt fent..

annyira nem volt zavaró :)

2011. júl. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A fémen kívül mindenre felárat számolnak fel... Én is pont itt tartok..
2011. júl. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nincs TB soha az extrákra.

De ha már átlátszóra vetemedsz, akkor kristályból készültet, az nem színeződik, hátránya, hogy két fogívre sacc/kb egy millába fáj.

A belsővel pedig nem fogsz tudni beszélni, szerintem az nagyobb ciki, mint egy évig mutogatni egy sima fogszabit. Fehér brekettel annyira nem feltűnő amúgy. Barátnőmnek most van fogszabija, mindig más színekkel, mókásan néz ki. :)

2011. júl. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A porcelán tényleg hamar besárgul :S Nekem a felső első hat fogamon volt porcelán, de a drót ugyanolyan drótszínű, ott voltam tehát, ahol a part szakadt.

Mondjuk a dokimnak volt valami kedvezménye (nem magándoki, Szentkirályi utca gyerekfogászat), és így a hat darab porcelán "csak" 35.000 volt.

2011. júl. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a válaszokat! :) Nekem az a gond, hogy elég görbék a fogaim és 2 évig kéne hordanom, és mivel még 4 fogamat ki kéne húzni a fogszabi miatt ezért még 2 évig biztos kéne éjszakait is hordanom, hogy az még összehúzza a fogaimat(vagyis nekem ezt mondták...) Jah, és ígyis csak, hogy fölteszik 50.000 Ft lenne( a sima) és még mindenért amit később csinálnak vele plussz pénz... nektek is ilyen drága??
2011. júl. 9. 17:41
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem kétszer volt fogszabim, a magándokim sokkal drágább volt.


Ha pesti vagy, akkor ajánlom a Szentkirályi utcát! Nagyon jók a dokik, és árban is teljesen korrekt.

2011. júl. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnos Pécs mellett lakom :S
2011. júl. 10. 19:08
 10/10 anonim válasza:
A sima fogszabályzó tökéletesen megfelel és olcsóbb mint a többi 3-4 nap alatt megszokod és senkit nem zavar a baráti körödben aki meg csúfol érte az nem érdemli meg, hogy a barátod legyen.
2011. aug. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!