Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha már nem kell éjszakai...

Ha már nem kell éjszakai fogszabályzót hordanom visszaállnak a fogak az eredeti állapotukba?

Figyelt kérdés
Éjjeli fogszabim van, nem volt nappali. Az a kérdés, hogy ha abbahagyhatom a fogszabályzó hordását, akkor visszaállnak a fogaim az eredeti, eldeformálódott alakjukba?
2011. júl. 24. 22:18
 1/3 anonim válasza:
ez engem is érdekel, ugyanis éjszakaim van éppen 3 hete (és már észrevenni egy kis változást :-o
2011. júl. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!


Nekem visszaálltak, pedig jó lett volna, ha nem...

2011. júl. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jaj, istenem neee :""( 9 évesen kaptam a fogszabit, 11 éves koromig hordtam becsülettel (éjjeli volt), de a fogdoki szerint nem javult semmit, de most újra hordani kezdtem. Már nem kell sok, a nehezén már túl vagyok, és amikor abbahagytam nem álltak vissza, és remélem most se fog. Én valami olyan olvastam, hogy akkor állnak vissza, ha valami 'nyelvlökéses nyelése' van az embernek. És nem tudom, hogy nekem az van-e :SS Szerintetek fogorvos meg tudja mondani, hogy az van-e? :S
2011. júl. 25. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!