Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez így van? (piercinggel...

Ez így van? (piercinggel kapcsolatos kérdés) (Többi lent )

Figyelt kérdés

A fülem nem birja a bizsut és arra lennék kiváncsi hogy ha piercinget szúratok a szám alá, akkor ott se fogja bírni a piercinget?


nagyon fáj oda a piercing? :/

14/L


2011. júl. 10. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha csak a bizsut nem bírod, akkor az orvosi acél/titán ékszerek nem irritatívak.

Fáj, talán belülről lefújják lidocainnal de nem biztos. Fentre jobban fáj.

2011. júl. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok nem bírja a bizsut.. :S

És szerintem ha a füled nem bírja akkor ott sem fogja, meg ha valakinek bírja is akkor is érdemes először titánt berakatni mert ugy tuti h nem lesz semmi baja. Aztán max ha majd begyógyul utánna kísérletezni és ha érzed h na vmi nem okés akkor egyből visszacseréled. (Én is így vagyok a köldök piercingemmel ha különleges helyre megyek akkor nemesacél aztán visszacserélem (igaz az nem látszik mindíg). Amugy nem fog fájni manapság már szinte mindenhol érzéstelenítik vagy ha valahol nem akkor érdemes másik szalont keresned ahol igen /csak h ne szenvedj/

2011. júl. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha megbízható helyen csináltatod akkor nem fognak neked belerakni bizsu piercinget. orvosi fémet fognak belerakni vagy esetleg szilikont.

nem fáj oda SEM a piercing. érzéstelenítővel abszolút nem érzed, de nélküle is ki lehet bírni.

az utókezelésre kell odafigyelni, h ne gyulladjon be, mert az elég kellemetlen, ha megfogadod a piercer tanácsait, utasításait a kezeléséről semmi gondod nem lesz vele.

2011. júl. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Semmi köze a kettőnek egymáshoz. Nekem volt piercingem, nem is egy helyen, és semmi probléma nem volt velük. A fülem viszont nem bírja a bizsut, most is úgy be van gyulladva hogy nem bírok aludni rajta..
2011. júl. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nyelvedbe rakass az a divat ...
2011. júl. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!