Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet szilikonos órát...

Hol lehet szilikonos órát venni, és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

konkrétan ilyet szeretnék: [link]

tehát ami ilyen 'kockaalakú'


2011. júl. 11. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenki ilyet akar mostanában. Miért nem rendelsz vateráról?
2011. júl. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
inkább szeretem élőben megvenni. árkádban kapható?
2011. júl. 11. 12:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy en is inkabb javaslatot teszek, de ezeket ebay-en harmadaert megkapod (kompletten potazassal egyutt), ennyiert harmat rendelhetsz egyszerre. Es minosegileg kb annyit is ernek.

Nezd meg pl ezeket: [link]

[link]


Mellesleg itt mutatnak fotot felvett orarol es nagyon nagynak tunik, joval nagyobbnak, mint csak ugy siman felvetel nelkul. Vagy nagyon apro kezu probalta fel...

De a lenyeg az, hogy ezeket az eladok is innen szerzik be, csoportos kedvezmennyel 300-400 forintert veszik meg. Rajtuk kivul is barki megrendelheti.

2011. júl. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó kommentelőt szeretném megkérdezni, hogy te gyakran rendelsz az Ebay-ről, mert sokaktól hallottam, hogy onnan rendelgetnek és én is látom, hogy milyen olcsó cuccok vannak fent és a segítségedet szeretném kérni. Valahogy tudnánk emailt váltani?
2011. júl. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
itt elv. 500 ft .Kérdezd meg tőle
2011. júl. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!