Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szilikonos hajvégápoló...

A szilikonos hajvégápoló pontosan mennyirehasznál és mire jó? és milyen árakban, illetve milyen márkában és hol lehet venni?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat!
2011. jún. 28. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A hajvégápolók 99%-ában van szilikon. De van, amit ezzel akarnak eladni (amúgy nem feltétlen jó a hajnak a szilikon, sőt). 1000 Ft körül szokott lenni a Rossmannban ilyen cucc.
2011. jún. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Rossmannban lehet kapni 1000Ft környékén. Én ezt csak akkor szoktam használni, ha nagyon süt kint a nap. Bevonja a hajvégeket védőréteggel. De úgy tudom, hogy ezt nem szabad egyhuzamban használni, mert nem tesz jót a szilikon a hajnak.
2011. jún. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én csak a póthajamra használok szilikonos hajvégápolót...amugy nem tudom, olyan fura a hajamon...de a póthajamra meg nagyon jo...mert amugy nagyon száraz...a glisskurnak van egy ilyen kicsi, fehér tubusos hajvégápolojra...olyan, mintha ilyen gyogyszertári krém vagy ilyesmi lenne benne...na az nagyon jo:)
2011. jún. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Amit az utolsó írt, az tényleg nagyon jó! Én is azt használom :)
2011. jún. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!