Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Babaolajat hogyan kell sminkle...

Babaolajat hogyan kell sminklemosásra használni? Nem káros?

Figyelt kérdés

Több beauty blogban láttam, hogy babaolajat (is) használnak sminklemosásra, de nem tudom, mennyire praktikus, és mennyire egészséges a normál arclemosókhoz képest. És mennyire távolítja el a sminket?

A válaszokat előre is köszi.


2011. júl. 12. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:

babaolajat a babák érzékeny bőrére "tervezték" gondolom neked nem annyira érzékeny, mint egy babának, ha meg mégis, annál jobb, tehát nem káros.

Sima vattakorongra öntesz belőle, és lemosod a sminket. Régebben én is használtam, szerintem elég hatékony.

2011. júl. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem a legjobb sminklemosó a sima, mezei testápoló. Rugalmas, és puha tőle a bőröm. Csak ajánlani tudom! Víz az arcra, mikor vizes, rá a testápoló, aztán törölközővel letörlöd. Megjegyzem, nekem külön törim van erre, amit másra nem is használok. Anyám kinyírna, ha összeretkezném a nagy törölközőmet... :D

Ennek alapján el tudom képzelni, hogy jó a babaolaj, de szerintem inkább próbáld ki a testápolót. DE amikor túlestél az első babaolajas sminklemosáson, írd meg, milyen volt!

2011. júl. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A sminklemosók azon az alapon működnek, hogy olajjal feloldják a sminket. Mivel a babaolajat babákra tervezték -ezáltal sokkal bevizsgáltabb termékek - nyugodtan kenegesd vele magad. A testápolót azért nem ajánlom, mert - ahogy a nevében is benne van - testre való. Arcra más termékek valóak. Akinek érzékeny, pattanásra hajlamos bőre van az inkább ne használja, mert eltömítheti a pórusokat.
2011. júl. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Tegnap kipróbáltam végül, egész kellemes. Vattakorongra öntöttem egy keveset, aztán áttöröltem vele az arcom. Meglepően könnyen leszedett mindent! (bár hozzáteszem, a szememre nem mertem kipróbálni, mert elég érzékeny) Aztán vízzel leöblítettem. És abszolút pozitív véleményen vagyok.:)
2011. júl. 13. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!