Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Septum pc elrejtése ( beforgat...

Septum pc elrejtése ( beforgatása) hogy hol? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval anyám nem engedi hogy septumom legyen de én nagyon akarom és meg is fogom csináltatni. A kérdésem az lenne hogy amint megcsináltattam megyek is haza rögtön akkor be szabad fordítani? Azt hallottam eleinte szárazon nem lehet megmozgatni akkor még a piercingesnél fordítsam be?
2011. júl. 13. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Remélem kitépik otthon.
2011. júl. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
majd én a nyelved :)
2011. júl. 13. 19:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Kis patkóról (méretet ne kérdezz) letekered a golyókat és befordítod az orrodba. Fontos hogy ne legyen túl alacsony helyen a pc, mert akkor ez lehetetlen! Ja, és szúrás után még biztos nem fogod tudni megcsinálni...
2011. júl. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sztem győzködd, nagyban függ attól hány éves vagy.

Jah és még annyit hogy ez nem így megy hogy elhatározod hogy befordítod és nem látszik majd azután, minden a szúrástól és az orrodtól függ, ha kintre szúrja lehet majd látni ha fentre akkor nem biztos hogy betudod fordítani a vastag orrsövény miatt.


Én is próbáltam úgy kíváncsiságból de kicsi a patkó, még úgyis hogy levannak csavarva a golyók.

2011. júl. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!