Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A bronzosítót a fehér bőrű...

A bronzosítót a fehér bőrű lányok is használhatják?

Figyelt kérdés
én eddig csak viszonylag kreolos bőrű lányokon láttam,viszont szeretném ha az arcom barnábnak tűnne és ilyenkor nyáron mindig a pirosító helyett a bronzosítót ajánlják.Ti milyet használtok?A bronzosítónál is vannak színárnyalatok?
2011. júl. 14. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű bronzosítóban is vannak árnyalatok, vagy márkánként különböző színűek...

Ha csak pirosító helyett viszed fel, nem hiszem, hogy nagyon feltűnő lenne, de ha az egész arcodra gondoltad, úgy hogy a többi testrészed(nyakad, vállad...) világosabb, hááát szerintem elég "vicces" hatás érhető el vele...

2011. júl. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

http://www.youtube.com/user/MakeupByTiffanyD#p/search/0/SNo7..

Világos bőrön is lehet használni csak szépen kell felvinni és viszonylag világosat.

Alsó árkategóriásból a Lorát tudom ajánlani (290 forint egy eurós üzletekben)

KÖzép: Manhetten luxopolis bronzing powder

Felső: Isadora

2011. júl. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az Essence-nek van külön világos- és sötét bőrűeknek is bronzosítója, kb. 800 Ft.
2011. júl. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!