Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet jó minőségű szemöldö...

Hol lehet jó minőségű szemöldökcsipeszt kapni?

Figyelt kérdés

Elegem van,hogy nem bírnak egy normális,erős szemöldökcsipeszt gyártani.Mindegyik olyan gyenge,nem tudok vele normálisan szemöldököt szedni,főleg mert le van véknyítva a végük.Hol kaphatnék olyan szemöldökcsipeszt,aminek nincs levéknyítva a vége(mint pl. ennek: [link] ilyen vastag a vége: [link]

Ezzel ugyanis jobban lehet szemöldököt szedni.Körbejártam már minden boltot és egyszerűen csak ilyen véknyított végű csipeszeket találok...


2011. júl. 15. 00:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Első kép: [link]
2011. júl. 15. 00:23
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem solingeni van, guglizz rá, több webshopban árulják. Nagyon jó minőségű, könnyű vele szemöldököt szedni. Több típus van, válogathatsz is. És nem is olyan drága :)
2011. júl. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én anno a DM-ben vettem egy olló alakú szemöldökcsipeszt, valami három-négyszáz forintba került, több éve vettem már, nagyon strapabíró, nincs elvékonyítva a vége, és könnyű vele szemöldököt szedni.
2011. júl. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!