Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Carmex ajakápolót hol vehetek?...

Carmex ajakápolót hol vehetek? Milyen minőségű, milyen áron kapható?

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk árulnak a DM-ben, 900 forintba kerül :) Azt nem tudom, hogy milyen a minősége, mennyire hatásos, én kék nivea krémet használok, nekem csak az jött be ^^ De remélem tudtam segíteni.
2011. okt. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) Mindenképpen kipróbálom, mert neten olvastam, hogy herpesz megelőzése ellen is jó. Csak olyan furi a csomagolása, mintha vmi ragasztó lenne... :D
2011. okt. 22. 11:30
 3/5 anonim ***** válasza:
egyébként a müllerben sokkal olcsóbb a carmex:) ami a dm-ben meg a rossmannban 990ft az a müllerben 580 és nagyon jó, csak ajánlani tudom :D
2011. okt. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! Akkor Müllerben nézem meg először!! :)
2011. okt. 22. 16:34
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt véletlen nem tudjátok, hogy Herbal Essences sampont hol tudok venni? Müllerben, dm-ben, Intersparban nincs :(
2011. okt. 22. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!