Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót használtok?...

Milyen alapozót használtok? Mi a véleményetek a Maybelline New York Dream Matte Mousse-ról?

Figyelt kérdés
Olyan alapozót szeretnék, mely tökéletesen fed, eltűnteti a bőrhibákat,és eltünteti a sötét karikákat a szem alatt, és persze nincs maszkos hatása!
2009. ápr. 1. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Én az Avon-nak használom ugyanezt a típusú alapozóját. Tökéletesen elégdett vagyok vele, már egyszer váltottam mióta ezt használom, de visszatértem. Hasonló a Maybelline is, azt is használtam már, de az Avon-ba több is van és árbarátabb is, főleg ha akciós.
2009. ápr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
azt hiszem nekem is olyan van, de nm biztos. végülis nem rossz! de én igen ritkán sminkelem magam
2009. ápr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Ebből sötétebb kell mint a többiből általában. Nekem olyan érzésem volt, mintha maszk lenne az arcomon, színe sem tetszett.

Legjobb alapozom vichy volt, meg sem látszódott hogy arcomon van, mégis fedett.



Gondolom le leszek pontozva mert más a véleményem ...az már más téma.....

2009. ápr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Én is a Vichyvel voltam a legelégedettebb. Tényleg jó minden szempontból, kivéve egyet, az árát.
2009. ápr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Hát azért nincs vichym minidig. ...

maxfactort használok, folyékonyat és ez se rossz.

2009. ápr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Egyszer volt Vichym, tényleg jó, de nagyon drága..

Akkor inkább AVON. Az se rossz minőség.

Maybelline hiába jó márka, nekem az alapozója nem jött be..

2009. ápr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is Maybelline van,és nekem bevált!Bár ritkán használok alapozót, de az én arcomon egyáltalán nem volt maszk hatása...Szépen el lehet dolgozni...
2009. ápr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Manhattan Powder Mat -kifizethető árú és jó tapasztalataim vannak vele. Érdemes kipróbálni:)
2009. ápr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem leginkább ez az alapozó vált be, tartós volt és alig látszódtak a pattanásaim, pedig van/volt belőlük bőven
2009. okt. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!