Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Férfiak-srácok! Milyen az ha...

Férfiak-srácok! Milyen az ha egy szép lánynak kókusz illata van?

Figyelt kérdés

Sajnos mániám a kókusz, mint gyümölcs.Imádom az illatát, húsát, tejét:)

És magamra kenni is imádom.Van kókuszos tusfürdőm, testápolóm, és most készülök venni parfümöt/testpermetet, majd amit találok.Visszataszító ez?Nem annyira vad az illat, és kellemes, közelről édeskés-gyümis illatom van.

Ha ez az illat szép arccal, és jó testtel, kellő inteligenciával párosul milyen?

Köszi szépen, és mindenkinek jó éjt:)


2011. júl. 16. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
én csaj vagyok,de ugyanígy bolondulok a kókuszért(és a vaníliáért) :)
2011. júl. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
visszatíszító, mert egy egoista pi.csa vagy :DDD gáz.
2011. júl. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vigyázz, hogy valaki meg ne zabáljon :P
2011. júl. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem. csúnya pattanásos a fejed és beképzelt p*csa!
2011. júl. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszöntem a válaszokat:)

Ja, hát persze hogy megvan az egóm, miért ne lenne?

Megtettem mindent azért hogy ilyen súlyom(alakom) legyen, mert a genetika alaposam kib*szott velem.Erre büszke vagyok, és ennyi.Amúgy eltaláltad utolsó, vannak hegeim pattanások után...és?Nem foglak titeket piszkálgatni itt, nem süllyedek le a ti alsó tagozat, második osztály IQ szintetekre.Köszi!

2011. júl. 19. 10:53
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor se legyen kókusz illatod. hidd el, a pasik hányingerig be tudnak tőle csömörülni. és tartom, hülye pi.csa vagy : DD meg egyáltaláűn nem biztos, hogy te most hasamraütök 20 kg minusz után szépnek látod magad, más annak lát. nagyon szubjektív, és akik sokat fogytak, azoknak lehet képzavaruk, merthogy elégedettek magukkal, közben meg...
2011. júl. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A 3. válaszoló vagyok.


Az egy kicsit túlzás, hogy mindenből csak kókuszos, de ha valaki ezt szereti, akkor nincs benne semmi ciki. Sőt, legalább van benne valami egyedi.


Szerintem pedig a kókuszos parfümök, pláne azok, amiket a kérdező "édeskés-gyümisnek" jellemzett, messze a legjobb illatú parfümök egy szép lánynak. De lehet, hogy nekem van ízlésficamom...


Azt pedig abszolút nem értem, hogy miért kellett így nekiesni szegénynek. Nem tett fel sem pózolós-csücsörítős képet, nem írta, hogy hogyan k.ratta meg magát, egyszerűen csak azt kérdezte, hogy ki mit gondol egy adott illatról.


23F

2011. júl. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, és neked utolsó azt is hogy próbálsz védeni:)

Azt nem fogom felfogni soha hogy miért hülye p*csáznak le, a kókusz miatt?!:D

Lehetetlen megérteni egyesek gondolkodását, hogy nekik mi a közös a p*csákban és a kókuszban...:)

Na mind1.

2011. júl. 19. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!