Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Igaz-e, hogy a szép kisfiúk...

Igaz-e, hogy a szép kisfiúk átlagos felnőttek lesznek, míg a csúnyácskák lesznek az igazán vonzó férfiak?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülyeség, de ezt figyeltem meg a saját korosztályomban is, illetve 1-2 évvel alattam felettem lévő osztályba járókon, akiket gyakorlatilag 6-7 éves koruk óta ismerek. Akik kifejezetten cuki kisfiúk voltak, szép kis pofival, csibészes mosollyal és olyan igazán szép kisfiúk voltak, azok átlagos pasik lettek. nem csúnyák, de nem is azok a hű de jóképű típusok. Viszont akik valamiért kilógtak a sorból anno, pl szeplős, vagy szemüveges, vagy egyszerűen csak nem voltak azok a kis angyalarcú csibészes mosolyú kissrácok, na belőlük viszont igazán jóképű pasi lett felnőtt korukra. Nem csak szerintem jóképű, hanem az a típus, aki ha nem is jön be minden nőnek, de azért feltűnik a nőknek, hogy igen ő jóképű. Láttok ebben valami rációt, ti is tapasztaltatok ilyet ha visszagondoltok a régi ismerősökre, akiket gyerekkoruktól fogva láttok nap mint nap?
2011. aug. 11. 00:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen és szerintem ez lányokra is vonatkozik.



A volt osztályomból azok lettek mára a legcsúnyábbak, akik anno a legszebbek, leghelyesebbek, "legmenőbbek" voltak.

És sok olyan lány, fiú van, aki előnyére változott.

2011. aug. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát én lány vagyok és inkább a pasikat lestem egész életemben mint a csajokat, talán ezért nem tűnt fel, de tényleg. Lányokra is igaz. Volt 1-2 nagyon furi lány az osztályomban, olyan kis csontos, nagyon fiús alkat, szögletes vonásokkal, de mára gyönyörű nő lett belőle. Aki meg igazi kis barbibaba volt, úgy hogy is mondjam, valahogy eltűntek ezek a finom vonások az arcáról mire felnőtt.
2011. aug. 11. 00:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez nem általános igazság. Nyilván előfordulhat ilyen, és a változás elég feltűnő, ezért vagyunk hajlamosak erre gondolni, de sok szép kisfiúból szép nagyfiú is lesz.
2011. aug. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

inkább úgy mondanám h előfordul..de ezt így leszögezni..hááát...

környezetemben pont hogy akiknek eddig is szép arca volt mikor felnőtt akkor is szép lett.Persze előfordul az ellentéte is dehát, ugyanugy a másik feltevésnél is.. (aki csúnya volt, csúnya is maradt...)

2011. aug. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem ez hülyeség:) az én párom olyan volt picinek, mint egy kisangyal, hatalmas, mélykék szemek, bozontos haj, csibész mosoly:)

és most is nagyon jól néz ki;)


másrészt viszont én kislánynak szép voltam, hatalmas, ugyancsak mélykék szemek (amik ma már ugyan zöldek, de ugyan olyan nagyok), viszont nem vagyok egy szépség....


szóval ezzel max a csúnya gyerekek szüleit vigasztalják szerintem:P

2011. aug. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"viszont nem vagyok egy szépség"

Szerintem tipikus lány vagy, aki csúnyának tartja magát, de az emberek 95%-a szépnek tartaná :)

2011. aug. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!