Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Akinek van nyelv piercingje,...

Akinek van nyelv piercingje, írna róla? pl: hogy mikor szurták fájt-e, meddig volt bedagadva,meddig nem tudtál beszélni normálisan,mit ettél?

Figyelt kérdés
:P
2009. ápr. 1. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
úgy elvolt érzéstelenítve hogy csöpögött a nyálam ezért nem fájt:Pmásnapra feldagadt pöttyet de titokban csináltattam és nem vették észre:)tejeset nem szabad enni és két hét után kikell cseréltetni.rendesen ettem csak darabokban meg esetleg nem annyit.
2009. ápr. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2009. ápr. 2. 13:41
 3/4 anonim ***** válasza:

vagy 3 éve van,aznap amikor csináltattam rajtam kívül még 2bnőm,és este mentünk bulizni.Hát szépek voltunk,de én voltam a vagányabb és én ittam rá alkoholt,igaz csípet de legalább a buli végére egyedül még én tudtam beszélni a csajoknak teljesen bedagadt!

Am. ember függő,mert vkinek sokáig feldagad nekem csak 2hónapig reggelente dagadt meg picit de napközbére lecsillapodott

2009. ápr. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Én egy hónapja szúrattam, titokban. A szúrás nem igazán fájt, de éreztem. Az utána lévő 2-3 napban fájt meg pár napig kajálás után. Csak másnap reggelre dagadt fel. 5 napig beszéltem kicsit furcsán, de nem volt feltűnő. Kb. 1 hét múlva semmi bajom nem volt. Ekkor már normálisan ettem (eddig lassabban, valamint tejeset nem ettem). Azóta már játszom vele. Már többször kicseréltem,csere közben már furcsa ha nincs bent, nagyon hiányolnám.

2009. jún. 26. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!