Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen erős fedésű alapozót,...

Milyen erős fedésű alapozót, korrektort vegyek?

Figyelt kérdés

Sok bőrhibám van,és erre keresek inkább korrketort mint alapozót,de utóbbit is.Az alapozómmal meg vagyok elégedve mert 4e volt,és szépen fed tartós meg minden,de még kellene plusz fedés a pattánások utáni piros foltokra.Én Vichyre gondoltam,de sok negatívot kapok hogy az nem jó...nem akarok 4800 kidobni a semmiért.Tudnátok ajánlani valamit?Drogériás dolgokban gondolkodjunk,mert a közelben semmi Mac meg Clinique nincs.5 rugó lenne a max.szval a Vichys.MaxFactor esetleg,vagy L'Oreal?Minél erősebb legyen a fedése, az a lényeg:D

Köszönöm a segítséget!


2011. júl. 19. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem teafaolajos Oriflame korrektorom van, csak ajánlani tudom!

eddig 3 félét használtam, minddel meg voltam elégedve


[link]


[link]


[link]

2011. júl. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
l'oreal infaillable korrektor, nem tudom mennyi de a keretből ez a leghatásosabb :)
2011. júl. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Megmondom Oriflame-val nem fogok kisérletezni, van tőlük 3 korrektorom,és még a Giordanis is szar,mert nem fedi el amit el kellene.Ahoz túl ronda bőröm van hogy ezek elfedjék.A L'Oreált meg megnézem testeren majd dm-be,és lehet olyan lesz.De Vichy után is nézelődök majd.

Örülnék ha írnátok még:)

2011. júl. 20. 10:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia :-)


Ha tényleg nagy a baj, nem a drogériásak között kell keresned. A Vishy tényleg jó, gondolom azért nem ajánlották neked, mert nagy része kőolajszármazék...

Ajánlom, hogy nézz körül a Kryolan vagy a Ben Nye termékei között, vannak kifejezetten maszkhatású termékeik.

Itt a link: [link]

2011. júl. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül Vichy-t vettem a stifteset, és egész jól fed.
2011. júl. 24. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!