Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet ezüstből vagy...

Hol lehet ezüstből vagy orvosi fémből készült fülbevaló akasztókat kapni?

Figyelt kérdés

Fémallergiám van, de nagyon szeretem a szép fülbevalókat, viszont a sima akasztótól kijön az ekcéma a fülem hátulján és mögött ahol hozzáér az akasztó.

Arra gondoltam, hogy kicserélném az akasztókat a fülbevalóimon, meg azokon is amiket megveszek, és akkor én is hordhatnék bármilyet. Előre is öszönöm a segítséget!


2011. júl. 20. 14:04
 1/6 hot_kiss ***** válasza:

Esetleg kérdezd meg egy rendes (gondolok itt a nem bizsus) ékszerboltban, hogy ők nem tudnak-e valamit ajánlani.

Sajnos jobb ötletem nekem sincs.

2011. júl. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy nem akarok vagyonokat költeni új ékszerekre, nekem tényleg csak az akasztókat kéne kicserélnem. Van egy-két nem bizsu fülbevalóm alkalmakra, de nem engedhetem meg magamnak, hogy minden nap 10e ft-os ékszerekkel járkáljak, és azokat hagyjam aztán el bulikban, strandon, utcán...
2011. júl. 20. 14:16
 3/6 hot_kiss ***** válasza:

Én sem arra gondoltam, hogy ott vegyél. Félreértettél, bár elég hülyén is írtam le.

Arra gondoltam, hogy valami olyan üzletet vagy beszerzőt, ahol tudnak ilyesmiről.

Erősen kétlem, hogy egy egyszerű hobbiboltban kapsz ilyet..

2011. júl. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nagyobb tételben, viszonylag elfogadható áron:


[link]

2011. júl. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát ez tökéletes, köszönöm szépen! Nem baj, ha nagyobb tétel, legalább sokáig kitart majd :)
2011. júl. 21. 15:14
 6/6 anonim válasza:
Szia! Szeretném megkérdezni, hogy beváltak-e azok az orvosi fém fülbevaló alapok, amit vettél a zsuzsu-nál? Most én is arra készülök, hogy veszek, de kicsit bizonytalan vagyok. Előre is köszi a választ!
2012. dec. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!