Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csak szerintem van így?...

Csak szerintem van így? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ha egyszer/többször már kisminkelte magát egy lány, tetszett neki a smink, és így ment valahová utána már nem látja magát szépnek smink nélkül?
2011. júl. 21. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:

én épp azért kezdtem el sminkelni,mert nem tartottam magam szépnek nélküle. úgyhogy nálam ez már előtte is megvolt :D

17L

2011. júl. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:D
2011. júl. 21. 11:03
 3/8 anonim válasza:

én csak ritkán sminkelek, alkalmakra (színház, összejövetelek, esetleg bulik), és ha épp kedvem van hozzá:) Mondjuk sosem szoktam a spirál-szemceruza kombónál többet, tehát a változás nem drasztikus, de tetszett:) Ennek ellenére semmi bajom a fejemmel smink nélkül sem:D

Persze ha valaki folyamatosan sminkel, az egy idő után pl a szemét tuti kicsinek látja smink nélkül:)

2011. júl. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én mondjuk sminkkel sokkal szebbnek látom magam. Úgyhogy ha megyek ki valamerre barátokkal a szempillaspirál a minimum, de általában fekete szemceruza. Akik láttak már smink nélkül pl. barátok strandon azok minding kérdik, hogy miért sminkelem magam hiszem az nélkül is szép vagyok. Lehet. De én sminkben sokkal magabiztosabbnak és szebbnek érzem magam. És utolsóhoz annyit hogy tényleg kisebbnek látom a szemem smink nélkül :D 18/L
2011. júl. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:):D
2011. júl. 21. 13:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Így van velem is :S de mostanában nem sminkelek és nőtt az önbizalmam:)
2011. júl. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is szebbnek érzem magam kisminkelve (szerencsére szépen is tudok sminkelni), de így is nagyon sokszor nullsminkben megyek ki az utcára, mert nem zavar. Sminkelni is inkább csak azért szoktam, mert valamilyen fura módon szeretek vele pepecselni. 19L
2011. júl. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az jó:)
2011. júl. 31. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!