Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi motivál sok lányt, főleg...

Mi motivál sok lányt, főleg 18 alattiakat arra, hogy mindenféle, szerintem bizarr és ronda színre fessék a körmeiket?

Figyelt kérdés
Egy fekete az még elmegy, ha olyan a lány stílusa, de vörös, sárgászöld, rózsaszín, fülzsírsárga?!?!? Általában még a ruhájukhoz, sminkjükhöz sem passzol a szín. Mi motiválja őket? Csak a saját szórakoztatásukra csinálják, vagy netán még tetszeni is akarnak vele a fiúknak?
2011. febr. 22. 18:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

fülzsírsárga xDD

hát nekem tetszenek ezek az élénk színek, na de a fülzsírsárga nem. Nekem tetszik, és nem azért festem be, hogy tetszek valakinek.

2011. febr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%

FEKETE KÖRÖMLAKK ELMEGY, ÉS A VÖRÖSSEL VAN BAJOD?

Normális vagy baazdmeg?

2011. febr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Mert tetszik nekik, vagy túlzottan divatolni akarnak.

Attól, hogy neked nem tetszik még neki tetszhet :D

Én mindenképpen maradok az átlátszónál vagy a halvány szineknél:D.

2011. febr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
nekem is tetszenek a fura színek, régebben sokszor volt mások által 'hullazöldnek' és 'szövegkiemelő sárgának' titulált körmöm is. főleg azért, hogy feldobja az amúgy egyszerű ruházatot. de idővel a lányokat jobban kezdi érdekelni, hogy nőiesek legyenek, és elhagyják ezeket a dolgokat.
2011. febr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
rikító pink a legjobb :D nagyon tetszenek az élénk színek, és nem motivál semmi arra, hogy ki is fessem olyan színűvel a körmöm :) egyszerűen csak tetszik..:D de azért megpróbálok minél jobban hozzáöltözni.
2011. febr. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
46%

nekem sem tetszenek.

Rózsaszines-májvás szokott lenni, fekete, esetleg francia,vagy sima átlátszó.Többi az nemtetszik. egyébként azért festik be nem megszokott színekkel mert nekik az tetszik,szerettnek "egyedik" lenni.:D

2011. febr. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
HA úgy festi, ahogy körmösnél és hozzá öltözik, akkor olyan,mint egy ékszer. Tudni kell viselni. Nem kell szürkének lennünk, ők legalább vidám színeket hordanak és elnyomják ezt a téli petyhüdtséget.
2011. febr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%
és ha mondjuk nincsenek ilyen komoly indokaik, hogy ők annyira egyediek akarnak lenni, meg tetszeni a fiúknak, hanem csak simán tetszik nekik, akkor mi van???
2011. febr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
28%
"szerettnek "egyedik" lenni.:D" tudod ki a faasz akar egyedi lenni azzal, hogy befesti a körmét baazdmeg, és tanuljál már meg írni, idióta.
2011. febr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem az élénk színeket. Régen használtam narancssárgát, pinket, ha jól emlékszem volt már citromsárga is. Jópofa, jókedvre derítenek a színes dolgok. Amióta műkörmöm van, már nem lakkozom őket, de másokon tetszenek az ilyen lakkok.

Amúgy nem nagyon értelek: a fekete normális de a vörös nem? Hát honnan jöttél te?O.o

2011. febr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!