Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Körömnyomdához mintakorong! Hol?

Körömnyomdához mintakorong! Hol?

Figyelt kérdés

Van egy remek kis körömnyomda-szettem, amit imádok használni, viszont kezdem már unni a meglévő mintákat, és azok kombinálását. Hol tudnék (neten kívül) mintakorongokat vásárolni hozzá, lehetőleg "normál áron"? (A Konad oldalán néztem, de 1500 Ft egyetlen korongért kicsit sok számomra...)

Az Essence mintakorongokból mind megvan.


Előre is köszi a válaszokat!


2011. júl. 23. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Kínai piacon szokott lenni, szettben 500 Forint körül, de nem tudom, hogy milyen.

Vagy nézz körül a neten, a múltkor az egyik ismerősöm 4500 Forintért rendelt 60 darab lemezt.

2011. júl. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia, nem tudom BP-en laksz-e, de ha igen, akkor Sárkány Center. Én ott szoktam venni. Van olyan is h körömvég ( biztos ismered a KONAD-ból) vagy sima minta. Ott kapható hozzá körömlakk is (speciális, ami a KONAD-ban is volt), olcsó. Nekem hosszú, saját körmeim vannak (sokan hiszik azt, hogy műköröm), mindig azzal csinálom meg. Remélem tudtam segíteni.

19/L

2011. júl. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ott mennyibe kerülnek a lemezek?
2011. júl. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves Második!


Meg tudnád mondani, hogy a Sárkányban egészen pontosan hol lehet megtalálni? Mert múlt pénteken voltam, gyakorlatilag az összes "körömlakkos" eladót végigkérdeztem, de egyiknek sem volt külön korongja, csak nyomda-szett!

Előre is köszi a választ!

2011. júl. 25. 21:54
 5/7 anonim válasza:
Te hol vettél ilyen nyomdát?bocsi hogy megkérdezem.: )
2011. júl. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A Rossman-ban lehet kapni, Essence-nyomda szett. :) Ez az olcsóbb kategória, 1000 ft körül van.

A drágábbik verzió (de egyértelműen minőségibb) a Konad: [link]


Vagy, a harmadik, legolcsóbb verzió a kínai piacon kapható szett: 500 ft. :)

2011. júl. 29. 20:52
 7/7 anonim válasza:
köszönöm széépen.nálunk a rossmannba sajnos nincs ilyen.:/
2011. júl. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!