Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A körömnyomdához tartozó...

A körömnyomdához tartozó lehúzót, valami másra átlehet cserélni?

Figyelt kérdés
Essence-s körömnyomdám van és azt vettem észre h a lehúzójával agyon karcolom a mintalemezeket:S Valami mással tudnám helyettesíteni a lehúzóját?
2011. ápr. 11. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Vaterán 500 forintért lehet műanyag lehúzót és nyomdázót venni, de egyébként nem baj, ha megkarcolja. A konad.hu-n írják is, hogy nem baj (és én is azt tapasztaltam, hogy teljesen használható, pedig tiszta karc :-)).
2011. ápr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sztem eleve a lemezzel lehet baj, nálam is ugyanez van. És eléggé baj, mert mélyebben karcol, mint a minta. Szerintem a lemezzel van baj, essence cuccok olcsók, de a legtöbb minősége olyan is. :/
2011. ápr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem is rossz volt az essences lehúzó....helyette régi igazolványt/bankkártyát használok és tökéletesen lehúzza a felesleget.
2011. ápr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az essence lemezzel van gondom...a konad tökéletes, de az essence-ből az összes lakkot kiszedi a lehúzó...pedig az is konad.
2011. ápr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Phú,nagyon köszönöm a tanácsokat:).Sajnos Vateráról nem rendelhetek,mivel a szüleim nem engedik. De ez a igazolványképes dolog nagyon tetszik,keresek majd valami hasonlót:D.

Így a lemezekkel konkrétan nem volt gondom még,mivel idáig szépen kijött a minta.Csak kicsit megijedtem h ennyire megkarcolja a lehúzom:S

2011. ápr. 12. 13:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Háh, én mit össze nem szenvedtem, mire leesett, hogy az egyik fóliát nem szedtem le róla... -.-""" XD
2011. ápr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!