Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ilyen fülbevalót hol találok?

Ilyen fülbevalót hol találok?

Figyelt kérdés

azok a nagyobb, homorú fém körök.. láttam mondjuk egy boltban ahol csupa kézzel csinált, nagyon szép dolog volt, de több, mint 2000 forint volt az ára.. szóval az alatt, sztem 1500 olyan reális lenne.

nem tudtok vmi jó helyet? jajaja, és budapesten:)


nektek honnan van a kedvenc fülbevalótok?


2009. ápr. 4. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem Bijou Brigitte-ben nézd meg, ott láttam valamikor (nekem is van olyasmi fülbevalóm, amit keresel, de én Törökországban vettem:D)

a kedvencem pedig Swarovski

2009. ápr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ezüstért nem drága a 2ezer, főleg ha ezerötöt ki tudsz érte fizetni akkor meg pláne nem értem mit problémázol...vedd meg ha annyira tetszik és kész
2009. ápr. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nohát, én nem ezüstöt szeretnék, bármilyen fémszínű vmi megtenné.

köszi első, majd akkor benézek oda:)

neked is második azért. végülis igen, tetszik. namajd lehet megveszem... háthmeglátjuk...

2009. ápr. 5. 14:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem bármelyik bizsus boltban!:)
2009. ápr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én Olaszországban vettem a kedvencemet
2009. ápr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

olyan díszesekbe tényleg ritkán megyek, valahogy tartok attól a sok dologtól, de lám milyen buta vagyok!!

köszi:D

2009. ápr. 5. 20:09
 7/7 anonim válasza:
Igen, az 1.-nek igaza volt! Bijou Brigitte :)
2011. jún. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!