Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol találok ilyen fülbevalót?

Hol találok ilyen fülbevalót?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Volt egy ilyenem, nem könnyű elhagyni de nekem sikerült. Most nem találok sehol sem hasonlót. :(


2009. jún. 22. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
boltban kapsz ilyent! :D
2009. jún. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Az előzőt hol vetted? Ott kellene körülnézni.
2009. jún. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Külföldön vettem egy hajón. Oda nem járok minden nap sajnos:) Csak van ilyen nálunk is... de hol?
2009. jún. 22. 20:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom,hogy hol főleg,hogy azt se tudom,hogy hova valósi vagy. vISZONT

szerintem vigyél egy képet (nyomtasd ki) a fülbevalót és menj be a fülbevalóshoz a képpel és mond,hogy Te ilyet szeretnél elmondod a meséded és megkérded,hogy Ő tud-e ilyet hozatni?Közbe legyél szomorú,hogy elhagytad :P meg mosolyogj is.Ha azt mondja nem tud ilyet szerezni akkor szomorú arcal kimész ésboldogan átmész egy másik boltba és ezt addig csiínálod amíg az egyik boltba nem mondják,hogy majd amikor jön az új áru majd rendelnek :D

Én legalábbis így csinálnám.

Remélem segítettem.Jó éjt (:

2009. jún. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
sztem minden netes cuccon lehet ilyet rendelni;) csak nem tudok linket sajnos:S
2009. jún. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
jaa és még annyi,hogy a nagyobb üzletekben 1000% hogy van...
2009. jún. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

21:32 jó neked ha csak így megy...:D de az a baj hogy az esetemben nem válnak be az ilyen női praktikák mert fiú vagyok aztán hiába búsulok ott nekik senkit nem hat meg:)

22:13 linkeljél ha tudsz valamit mert én aztán sehol nem találtam:P

2009. jún. 23. 00:33
 8/9 anonim ***** válasza:
57%

21:32-es vagyok:

Fiú vagy?És ilyen fülbevalót használsz?

Szerintem ez női akor menj be búss arcal és mond,hogy anyukád nagyon szeretne ilyet mert most lesz a szülinapja :P És mond,hogy volt neki csak elhagyta és most Te nem találsz ilyet sehol és,hogy tud-e rendelni? :)

2009. jún. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérj meg engem ,hogy búslakodjak helyetted!Örömel megetszem!

Amúgy nagyon jó ez a fülbevaló!

2009. júl. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!